Priekulē lūgs izvērtēt smakas 3

Pēc iedzīvotāju sūdzībām par spēcīgu smaku biokoģenerācijas stacijas apkārtnē SIA "Priekules BioEnerģijai" tiks uzdots veikt atbilstošus aprēķinus, informē Valsts vides dienesta Liepājas reģionālās vides pārvaldes direktore Ingrīda Sotņikova.

Uzņēmumam vēl nemaz nav izsniegta B kategorijas atļauja piesārņojošas darbības veikšanai, jo tiek gaidīti Veselības inspekcijas priekšlikumi atļaujas izsniegšanas nosacījumiem.

Smaku līmenis un pasākumi tā novēršanai varētu būt viens no tiem. "Zināmā mērā var teikt, ka esam palaiduši to garām," atzīst I. Sotņikova.

Plašāk par iedzīvotāju sūdzībām var lasīt "Kursas Laika" 24. oktobra numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lētticība-Pasaka

Kas tad atļāva to ''smaku'' avotu uzcelt pie pilsētas rietumu pusē? Priekule valdošie vēji ir rietumu vēji un tāpēc smakas būs pilsētā vēl vairāk. Un nav ko vainot to ''smaku'' avotu, bet gan pilsētas vadību un domes 15 deputātus, kas deva zaļo gaismu šī avota uzcelšānai pie pašas pilsētas. Un vēl stāstīja naivajiem pilsētniekiem, ka būs akvaparki, sildīs pa lēto dzīvokļus un citas pasakas. Bet no visas šis ''skaistās'' rītdienas palikušas SMAKAS. Tā kā prasiet atbildību no tiem, kas pieņem lēmumus Saules ielā 1.

pirms 8 gadiem, 2012.10.27 20:56

Priekulnieks

Paldies tiem, kas ziņoja, jo smakas vienu otru reizi tiešām nav panesama. Vismaz civilizētā vietā tas nav normāli. Var tikai minēt, cik ilgā laikā šo vietu apciemotu kāds BezTabu vai tml., ja tā turpināsies.

Daudzi par to pat nezina, taču pastaigājiet pa savu jauko pilsētu nakts stundās...

pirms 9 gadiem, 2012.10.26 13:52

Priekulē