Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekulē deputāts noliek pilnvaras 8

Priekules novada domes sēdes darba kārtībā ceturtdien bija iekļauts jautājums par pilnvaru izbeigšanu Mārtiņam Mikālam (Nacionālā apvienība) un Artim Šteinam (Latvijas Zemnieku savienība/“Vienotība”), piektdien, 27. septembrī, raksta "Kursas Laiks".

“Iepriekš nebiju pat iedomājies, ka jāprasa atļauja saskaņošanai. Deputāts jau nav profesija, neesmu nekāds vietnieks ar algu. Bišķi vilšanās ir – negribot esmu pievīlis tos, kuri par mani balsoja. Tā jau biju vienīgais pārstāvis no Gramzdas,” teic ugunsdzēsējs glābējs Artis Šteins, kurš Priekules novada domē bija jaunākais deputāts.

Deputāta pilnvaras viņš noliek, jo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) neļaujot savienot dienestu ar deputāta darbu.

Jautājums par M. Mikāla, kurš arī ir ugunsdzēsējs, pilnvaru izbeigšanu tika atlikts, jo deputāts savu iesniegumu atsauca. “Viss vēl ir pa vecam,” M. Mikāls apstiprina.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

stulbais

Ak nožēlojamā Latvija, ar aunu baru valdībā un saeimā,kas notiks ,ja ugunsdzēsējs būs deputāts,virāk degs,vai kas briesmīgāks. Rīgas deputāti pilda pienākumus divās un vairāk vietās, saņem desmitiem tūkstošus un nekas. Pie reizes riebīgi un arī smieklīgi.

pirms 6 gadiem, 2013.09.27 16:59

tauta

stulbi jau tas ir,bet nu cilvekam,kuram tomēr tuvāka tā deputāta darīšana ir tomēr jāpamet darbs un jāiet labāk cīnīties,par tautu.................

pirms 6 gadiem, 2013.09.27 19:58

Cits viedoklis

Redzat, kā tas ir, nabaga ugunsdzēsējs nevar būt deputāts, bet skolas direktors ( amatpersona, ar lielāku iespēju nokļūt interešu konfliktā un korupcijas kārdinājumos), var būt deputāts. Tie likumi Latvijā tā ir veidoti, lai būtu šādas iespējas. Latvija ir iespēju valsts.

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 11:06

liepājniece

Cīrulis vai tad joprojām ir direktors? Es gan esmu dzirdējusi, ka skolai ir cita direktore...

pirms 6 gadiem, 2013.10.07 12:24

Atkarīgie no domes

Domes sastāvā ir tik ''atkarīgi'' deputāti, kas atrodas darba attiecībās ar pašu domi, tad vai viņi iedrošinās ''lekt'' acīs Vijai, savai darba devējai? Tāpēc jau viņi ''dejos'' pēc Vijas norādes. Tādi ''atkarīgie ir M.Andersone, Bunkas kult.nama direktore, Inita Rubeze, Priekules MMS direktore, Inese Kuduma Kalētu skolas direktore, Mārtiņš Mikāls, sporta halles metodiķis. Četri balsotāji par savu darba devēju balsos jebkuros laika apstākļos. Bet šie balsos pēc norādes no augšas, nevis iedzīvotāju labā. Bet nabaga ugundzēsējs lūk nevar būt deputāts, Bet skolas direktors var deputāts, viņš pus dienu ir izpildvara, pusdienu lēmējvara. Pats lemj ko pats darīs. Tāda ir kārtība Latvijā. Absurda un murgaina. Bet kā vienmēr kādam izdevīga.

pirms 6 gadiem, 2013.10.05 18:11

kauns

ar ko'ŠTEINS atķiras no Mikāla , kāpēc viens godīgi izpilda Latvijas likumus , bet otrs nē , nezin , kāpēc taisnīgie vienmēr Priekulē cieš .

pirms 6 gadiem, 2013.10.12 21:02

Priekules novadā