Priekulē "Citadeles" mobilais klientu apkalpošanas centrs būs 21. decembrī

Citadeles mobilais klientu apkalpošanas centrs Priekulē būs 21. decembrī no plkst.10-15 (Aizputes ielā 5).

Citadeles mobilajā klientu apkalpošanas centrā iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir iespēja arī noformēt nepieciešamos dokumentus norēķinu konta atvēršanai bankā Citadele; Citadeles internetbankas pieslēgšanai, Citadeles SMS bankas pieslēgšanai, maksājumu karšu noformēšanai, kā arī termiņdepozītu un krājkontu noformēšanai.

Līdztekus mobilajiem klientu apkalpošanas centriem uz Latvijas reģioniem turpina doties arī Citadeles klientu konsultanti, apkalpojot klientus pašvaldību ierādītās telpās.

Klientu konsultanti sniedz informāciju, kādā veidā "Latvijas Krājbankas" klientiem iespējams saņemt valsts garantēto atlīdzību.

Pie klientu konsultantiem pašvaldību telpās iedzīvotājiem un uzņēmumiem ir iespēja arī noformēt dokumentus norēķinu konta atvēršanai bankā Citadele, internetbankas pieslēgšanai, kā arī norēķinu kartes saņemšanai (karte tiks piegādāta 5 darba dienu laikā). Tā kā konsultantiem izbraukuma laikā nav pieejams tāds drošības un tehniskais aprīkojums kā bankas filiālēs, tad šajos izbraukumos nav iespējams saņemt skaidru naudu un veikt pārskaitījumus.

Pēc norēķinu konta atvēršanas, izmantojot bankas Citadele internetbanku, "Latvijas Krājbankas" klienti varēs dot bankai rīkojumu par valsts garantētās atlīdzības  izmaksāšanu uz savu kontu jebkurā bankā.

Kā ziņots, klientu apkalpošana tiks organizēta lielākajās apdzīvotajās vietās, kā arī tur, kur pašvaldība būs izrādījusi iniciatīvu par šādu iespēju.

Pievieno komentāru

Priekules novadā