Priekulē atzīmēs novada Ģimenes svētkus

Apvienojot Starptautisko ģimenes dienu un Latvijā tradicionālo Mātes dienu, Priekules kultūras namā 12. maijā plkst.15 atzīmēs novada Ģimenes svētkus, informē novada Kultūras vadītājs Gundars Venens.

Koncertuzvedumu "Pa sauleszaķa pēdām" sagatvojuši dziedoši un dejojoši dažāda vecuma bērni, savu skolotāju Rigondas Džeriņas un Lienas Bražes iedvesmoti.

Bērnu vecākiem tas būs saviļņojošs pārsteiguma brīdis, jo uzstāsies priekulnieku iemīļotā bērnu grupa "Ķinķēziņi", Priekules vidusskolas meiteņu deju grupa, dziedātājas māsas Kravcovas, Baiba Kadeģe un Gunta Stašķīte, kā arī saksafoniste Katrīna Kivleniece, informē Venens.

Apvienojot idejas un līdzekļus, novada domes sociālās un kultūras nozares ļaudis realizējuši mīlestības un atzinības dienu ģimenēm, kuras ikdienā netaupa mīlestību un enerģiju, jo pilda aizbildniecības un audžu ģimenes lomu. Tādas novada pagastos ir 28, saka Venens.

Pagastu pārvaldes gādās par ģimeņu ierašanos Priekulē, bet sociālais dienests domājis par svinīgiem atzinības mirkļiem un kopīgām sarunām pie kliņģera un kafijas. Šī kopīgā tikšanās paredzēta stundu pirms koncerta, bet pēc tam svētki turpināsies lielajā zālē.

Pievieno komentāru

Priekulē