Priekulē atzīmē "Dzirnaviņu" siltināšanas projekta noslēgumu

Priekules pirmsskolas izglītības iestādē "Dzirnaviņas" otrdien, 28. augustā, notika īstenotā ēkas siltināšanas projekta svinīgais noslēguma pasākums. FOTO skatāmi Priekules novada mājaslapā.

Kā ziņots, "Dzirnaviņās" īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts - nomainīta apkure, elektroinstalācija, logi, ārdurvis, jumts, nosiltinātas sienas, uzstādīta jauna ventilācijas sistēma – šovasar pirmskolas izglītības iestādē paveikto uzskaita tās vadītāja Ina Dalbiņa.

Svinīgajā pasākumā piedalījās gan tehniskā projekta izstrādātāji SIA "JR ELEMENTS Arhitektūras risinājumi" pārstāvji, gan rekonstrukcijas darbu izpildītāji – Liepājas būvniecības sabiedrība SIA "Būvnieks". Sveikt iestādes vadītāju Inu Dalbiņu bija ieradušies arī Priekules novada domes pārstāvji – priekšsēdētāja Vija Jablonska, izpilddirektors Andris Razma, finanšu nodaļas vadītāja Patricija Andersone, attīstības nodaļas vadītājs Modris Baumanis, izglītības metodiķe Agrita Purviņa, darba drošības speciāliste Irute Ziņģe, kā arī audzēkņu vecāki un pārējie atbalstītāji.

Kā atzina bērnudārza vadītāja I. Dalbiņa, projekta sākumā viņa bija nobijusies, jo domājusi, ka netiks galā ar uzticētajiem pienākumiem. Nekas tāds iepriekš nav bijis darīts. Tomēr pateicoties Priekules novada domes speciālistu pretimnākšanai un atbalstam, ar visu tomēr tikusi galā. Viņa ir gandarīta par izdarīto, jo pateicoties projekta realizācijai, tikusi saremontēta arī iela gar bērnudārzu no dambja līdz Dzirnavu ielai, teikts novada mājaslapā.

Energoefektivitātes paaugstināšanas projekta izmaksas:

Kopējās – 379695 lati,
Attiecināmās – 275023 lati,
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta devums – 85 procenti,
Priekules novada domes līdzfinansējums – 15 procenti.

 

Pievieno komentāru

Priekulē