Priekulē aicina uz MTB velomaratonu

Šā gada 4. maijā aicinām visus velo draugus uz Priekules novada TIC un Priekules velokluba rīkoto ll Priekules MTB velomaratonu. Maratona un pusmaratona maršruti vedīs pa iepriekšējā gadā izveidotajām trasēm – Priekule – Ruņupe – Dāma - Aizvīķi un atpakaļ, tiesa ar nelielām izmaiņām.

Velotūristiem izveidots pavisam jauns maršruts – Priekule – Purmsāti – Cāļu ciems, Trekņu muižas vieta – Bišu karjers ar jautrajiem kalniņiem un atpakaļ uz Priekuli. Ar šo pasākumu Priekules novadā atklāsim jauno tūrisma sezonu.

Dalībnieki varēs pieteikties - tie tiks sadalīti pa visu vecumu grupām. Dalībniekiem būs iespēja samērot savus spēkus un izturību dažādās maratona klasēs – Sporta (45 – 60 km), Amatieru (45 – 60 km), Tautas (25-35 km) un Velotūrisma (līdz 18 km). Sporta klasē aicināti piedalīties Latvijas MTB velobraucēji, kas gatavi parādīt savu meistarību ne tikai ātrā braukšanā, bet arī dažādu šķēršļu pārvarēšanā. Tautas klasē aicinām piedalīties visus, kam tuvs velosipēds un kas savu braukšanas prasmi vēlas pārbaudīt braucot uz laiku. Velotūristi brauks bez laika kontroles.

Sakarā ar Zviedru vārtu ceļa rekonstrukciju dalībnieku reģistrācija, starts, finišs un galvenie pasākumi notiks pie Priekules daudzfunkcionālās sporta halles. Dalībnieku reģistrācija sāksies plkst. 9:00 un beigsies 11:45, pirmais starts tiks dots plkst.12:00. Tiesnešu pakalpojumus un laika kontroli nodrošinās SIA SPORTLAT. Tehnisko apkalpošanu un servisu nodrošinās SIA Velokurjers.

Īpaši piedāvājumi būs mazajiem velobraucējiem. Priekules velomaratona laikā mazā maratona trasītes būs arī mazākajiem. Proti, bērniem, kas vēlēsies piedalīties bērnu velobraucienā būs jāreģistrējas līdz plkst.11:45.Bērniem būs trīs vecuma grupas – 3-5gadnieki, 6-7gadnieki un 8-12gadnieku grupas. Bērni startēs ap plkst. 13tiem, pēc tam , kad maratona, pusmaratona braucēji būs aizbraukušas trasēs. Pēc brauciena mazajiem tiks piedāvāts Priekules teatrālās deju studijas priekšnesums.

Ap plkst.14:40 – 15:40 sāksies maratona dalībnieku finišs, kad kopā sagaidīsim visus maratona dalībniekus. Ap plkst.16tiem notiks apbalvošana. Par dalībnieku  un visu pasākuma dalībnieku ēdināšanu rūpēsies kafejnīca Ikars, kas atrodas Sporta hallē.

Pasākumu finansēs un atbalstīs Priekules novada domes TIC, Priekules veloklubs, SIA ’’Sportlat’’, SIA ‘’Velokurjers’’, SIA ‘’Kings’’, SIA ‘’LPB’’ Priekules maizes ceptuve un veikals ‘’TOP’’, SIA ‘’Zviedru vārti’’, SIA ‘’Gaisma2’’, biedrība ‘’Pārcēlājs’’.

Galvenais nosacījums ir labs garastāvoklis un vēlēšanās piedalīties maratonā, sev piemērojot noteikumos attiecīgajās Sporta, Amatieru, Tautas un Velotūristu klasēs. Dalības maksas  - līdz 18 gadiem Ls 3.00, pēc 18 gadiem Ls 6.00 (ja reģistrēsieties internetā!).Sacensību dienā dalības maksa būs nedaudz lielāka! Velotūristiem dalība braucienā -  Ls 1.00, bērniem  - viss par brīvu! Vislielākā uzmanība jāpievērš savai drošībai – neaizmirstiet līdzi paņemt veloaizsargķiveres, bez kurām nebūs iespējams piedalīties maratonā, kā arī bērnu sacensībās!

Tiksimies 4.maija rītā Priekulē, Priekules novadā!

Jaunākai  informācijai par Priekules velomaratonu sekojiet līdzi -  www.mtbpriekule.lv un www.priekulesnovads.lv  -  tūrisma sadaļā!

Novada tūrisma organizatore Daiga Egle 

Pievieno komentāru

Priekulē