Priekulē aicina uz koncertuzvedumu "Kas ir 4?"!

Jau četrus gadus Priekules kultūras namā darbojas muzikāli teatrālā deju studija "Ķiņķēziņi", kas kopā pulcē pašus aktīvākos un kustīgākos mazos priekulniekus. Ķiņķēziņi dejo, dzied un dara prieku sev un citiem.

Pavisam kopā esam 43 dejotāji, sākot no 3 līdz 12 gadu vecumam. Kopš savas pastāvēšanas esam dejojuši un uzveduši 8  koncertuzvedumus, iemācījušies 68 dejas,  dejojuši Kalētos, Bunkā, pārstāvējuši Priekules novadu Skrundas pilsētas svētkos, Liepājā Līvu ciema svētkos.

Šogad mēs esam  nolēmuši atzīmēt savas pastāvēšanas ceturto dzimšanas dienu! Kāpēc ceturto? Tāpēc, ka četri ir pats nopietnākais skaitlis  visā skaitļu rindā. Par to mēs esam pārliecināti un pārliecināsim arī jūs.

Atnāciet  9.maijā plkst.17.00 Priekules kultūras namā, kur mēs atkal darīsim prieku! Tādu prieku, kāds tas ir mums! Liels un kluss kā dūmakainā migla vasaras tveicīgā novakarē, mazītiņš un tajā pašā laikā krāsains, skaļš, jautrs, visu aptverošs! Kopā ar mums savā priekā dalīsies arī Ingus Ulmanis un Aigars Voitišķis no BRĪNUMSKAPJA.

Mēs darīsim tādu prieku, caur kuru jūs noteikti pamanīsiet debesis, pamāsiet putnu kāsim un neaizvērsiet logus uz zvaigznēm! Lai jums tas izdodas!
   
Tiekamies koncertuzvedumā "Kas ir 4?"!.


Rigonda Džeriņa

Pievieno komentāru

Priekules novadā