Priekulē aicina pieteikties velomaratonam 1

2. maijā jau ceturto gadu Priekules veloklubs kopā ar novada Tūrisma informācijas centru un pašvaldības atbalstu rīkos aktīvās atpūtas forumu "Priekules MTB velomaratonu 2014", informē rīkotāji.

"Iepriekšējos gados kopā esam pulcējuši un trases veica ap 80 sportistu, amatieru, interesentu un vēl ap 20 velotūristu no daudzām Latvijas vietām. Šogad ciemos gaidām tikpat un rūpējamies par to, lai Maratona (45-60km) un Pusmaratona (25-35km) trases ietu pa jauniem ceļiem, kas nedaudz pārklāsies ar iepriekšējo gadu maršrutiem. Maratonā un Pusmaratonā aicināti piedalīties Latvijas MTB velobraucēji, jo velo profesionāļu piedalīšanās Priekules velomaratonā visus šos gadus ir bijis notikums, kas vairāk motivējis pievērsties riteņbraukšanai mūsu puses ļaudis. Protams, īpaši aicināti mūsu un kaimiņu novadu un pilsētu riteņbraucēji, kas gatavi parādīt savu meistarību ne tikai ātrā braukšanā, bet arī dažādu šķēršļu pārvarēšanā," teikts novada mājaslapā.

Velotūristiem izveidots pavisam jauns maršruts, kas vedīs pa tikko nojaukto, bijušo Priekules – Liepājas dzelzceļa līniju.Tam gatavojam izziņas materiālu par interesantākajiem dabas, vēstures, kultūras objektiem, ko skatīsim  šajā ceļā. Velotūristu klasē (20-25km) brauksim savam priekam, bez laika kontroles un šogad to vadīs Priekules velokluba pārstāvji.

Plašāka informācija un nolikums šeit.

20140326-0857-mtb-2014.png

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Priekules novadā