Pašvaldībām piederošā Priekules slimnīca par piektdaļu audzējusi apgrozījumu 2

Piecām Kurzemes pašvaldībām piederošā SIA "Priekules slimnīca" 2020.gadā par piektdaļu audzējusi apgrozījumu, liecina "Firmas.lv" dati.

Pagājušo gadu ārstniecības iestāde noslēgusi ar 1,578 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% vairāk nekā 2019.gadā, kad apgrozījums bijis 1,315 miljoni eiro, vēsta LETA.

Tāpat pērn gūta arī 74 304 eiro peļņa pretstatā zaudējumiem, kas bijuši gadu iepriekš. Gūto peļņu plānots novirzīt iepriekšējo zaudējumu segšanai.

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, 2020.gadā slimnīcas sniegtais veselības aprūpes pakalpojumu apjoms dažās pozīcijās ir ievērojami samazinājies, kas ir skaidrojams ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī un pacientu plūsmas kritumu, skaidrots pērnā gada pārskatam pievienotajā vadības ziņojumā.

Lai palielinātu klientu skaitu, slimnīcā turpināti renovācijas darbi stacionāra otrajā stāvā, ieguldot līdzekļus palātu un koplietošanas telpu remontā, mēbeļu un gultu iegādē, videonovērošanas sistēmas uzstādīšanā.

Priekules slimnīcas īpašnieki ir Priekules, Durbes, Grobiņas, Vaiņodes un Rucavas novadu pašvaldības. Iestādi vada Tatjana Ešenvalde.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vecis

Bet zobārstu un acu ārstu labāk varētu sameklēt, bet tie jau iedzīvotājiem nav nepieciešami!!!!

pirms 5 mēnešiem, 2021.04.29 11:53

Arx

Šo visu lasot diezgan savadi paliek! Ienakumi ok.... tadiem jabut! Bet !!!! Uz ka reiķina tas tiek panakts?! Stradnieku ( personala) kvalifikacija 0 % ... ĻOTI bieži alko reibuma veic savus pienakumus! ( neveic!!!)

pirms 5 mēnešiem, 2021.04.30 16:30

Priekulē