Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palielina vienreizējo pabalstu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu

Turpmāk Priekules novada pašvaldība vienreizējo pabalstu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu izmaksās 200 eiro apjomā līdzšinējo 142,29 eiro vietā, ja abi bērna vecāki pabalsta pieprasījuma brīdī būs deklarējuši dzīvesvietu Priekules novadā,informē Priekules novada dome.

Pabalstu 100 eiro apjomā līdzšinējo 71,14 eiro vietā varēs saņemt, ja vienam no vecākiem deklarētā dzīvesvieta pabalsta pieprasījuma brīdī būs reģistrēta Priekules novadā. 

Tiesības saņemt pabalstu ir ģimenei par katru jaundzimušo bērnu, ja jaundzimušā bērna dzīvesvieta un vismaz viena no viņa vecākiem deklarētā dzīvesvieta pabalsta pieprasījuma brīdī ir reģistrēta Priekules novadā. To paredz grozījumi 2013. gada 31. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 3 “Par vienreizēja pabalsta piešķiršanu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu”.

Pievieno komentāru

Priekules novadā