Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novados būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 1

No 4. novembra gaidāmas izmaiņas reisā Pāvilosta–Liepāja, uzsāks kursēt autobuss maršrutā Priekule–Bunka–Tadaiķi. Mēneša vidū arī jūrmalciemniekiem varētu būt autobuss, raksta "Kursas Laiks".

“Esošajā maršrutā Pāvilosta–Liepāja reiss, kas atiet no Pāvilostas pulksten 9, no 4. novembra kursēs gar Liepājas reģionālo slimnīcu,” informē Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļas vadītāja Vaira Brūdere.

Ir apstiprināts, ka no 4. novembra autobuss uzsāks kursēt arī jaunajā maršrutā Priekule–Bunka–Tadaiķi ar izpildes dienām pirmdienās un ceturtdienās. Reiss tiks izpildīts divas reizes dienā. AS “Liepāja Autobusu parks” Pasažieru pārvadājumu daļas vadītāja Ildze Kržanoviča stāsta, ka autobuss turpmāk no Priekules caur Bunku uz Tadaiķiem aties pulksten 8.45. Savukārt no Tadaiķiem tas izbrauks pulksten 9.15, piestājot Bunkā pulksten 9.26, Krotē – pulksten 9.39, un Priekulē pienāks pulksten 10. Bet no Vaiņodes autobuss izies pulksten 13, piestājot Priekulē pulksten 13.20, Krotē – pulksten 13.41, Bunkā – pulksten 13.54, un Tadaiķos iebrauks pulksten 14.05. No Tadaiķiem autobuss aties pulksten 14.10 un Bunkā iebrauks pulksten 14.21, Priekulē – pulksten 14.35 un Vaiņodē pienāks pulksten 14.55.

No 1. novembra izmainīts lauks maršruta Priekule–Plūdoņi autobusu kustībā. Turpmāk no pirmdienas līdz sestdienai autobuss no Priekules aties pulksten 10.45, iebrauks Plūdoņos 11.25, Priekulē būs pulksten 12.14 un Liepājā ienāks 13.15.

Transporta komisija ceturtdien  precizējusi arī maršrutu Liepāja– Jūrmalciems. “Precizējums tiks iesniegts saskaņošanai Autotransporta direkcijā. Pozitīva lēmuma gadījumā autobuss varētu uzsākt kursēt apmēram novembra vidū,” paskaidro V. Brūdere. No pirmdienas līdz sestdienai autobuss no Kuršu laukuma varētu atiet pulksten 9 un no Jūrmalciema izbraukt pulksten 9.45. Savukārt vakara reisi tikšot izpildīti katru dienu – no Kuršu laukuma pulksten 18.55 un no Jūrmalciema – pulksten 18.55.

Vēl tiks precizēts sākotnēji plānotais maršruts Aizpute–Kalvene. “Pārrunājot priekšlikumu ar pagasta pārvalžu vadītājiem, lielāka nepieciešamība būtu pēc maršruta Aizpute– Bojas ar izpildes dienām otrdienās un piektdienās, nevis Aizpute–Kalvene. Šis maršruts savulaik tika slēgts, un Kazdangas pārvalde saviem spēkiem mēģināja nodrošināt iedzīvotāju nokļūšanu novada centrā,” paskaidro Aizputes novada domes priekšsēdētājs Aivars Šilis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Priekules novadā