Notiks trešais Priekules novada mazo dziedātāju konkurss "Cālēns"

13. martā Bunkas kultūras namā notiks trešais Priekules novada mazo dziedātāju konkurss "Cālēns". Konkursā kā jau konkursā: uzstāšanās, vērtēšana un apbalvošana. Bet bešā nepaliek neviens, jo, pirmkārt, tā ir svētku diena bērniem. Un tas nozīmē – saldumi un pārsteigumi.

Arī šogad bērni satiksies ar vienaudžiem, kam ir vienotas intereses un talants dziedāt, kam vecāki sarūpējuši skatuves tērpu, un pedagogi iemācījuši skaisti un atraktīvi uzstāties.

Tradicionāli, konkurss katru gadu maina norises vietu, tādā veidā nākot tuvāk saviem novada talantiem, nepadarot kādu vietu pārāku. 2013. gadā konkurss notika Kalētos, kad galvenā cāļa titulu ieguva Elisa Tuskena. Gramzdā 2014. gada Cālēns bija Nikija Mikāle.

Konkursam ir savs logo, kas radās Kalētu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu konkursa rezultātā. Alīnas Nellijas Sedolas ideja un realizācija, kādam jāizskatās novada cālēnam, tiek izmantota diplomos un kopējā konkursa noformējumā. Putnēns pāršķēlis čaumalu un ar savu dziesmu priecē apkārtējos. Bet mums visiem ir prieks par ikvienu mazo dziedātāju, kam skolotāji un vecāki palīdzējuši raisīt savus talantus. Un CĀLĒNS-2015 ir viena no iespējām. Uz tikšanos un sadziedāšanos Bunkā!  

Nolikums un pieteikuma anketa novada mājaslapā.

Gundars Venens, Priekules novada Kultūras vadītājs

Pievieno komentāru

Priekules novadā