Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NMP Priekules mediķu brigāde saņems jaunu ātrās palīdzības mašīnu

NMP dienesta Kurzemes reģionālā centra Priekules brigāde pirmdien, 4.februārī, saņems jauno operatīvo medicīnisko transportlīdzekli, ar ko turpmāk doties izsaukumos pie pacientiem, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Jaunais auto ir pilnpiedziņas (4x4) transportlīdzeklis, kas palīdzēs brigādei nokļūt pie pacientiem arī pa grūtāk izbraucamiem ceļiem. Auto ir aprīkots ar visu nepieciešamo cilvēku dzīvību glābšanai kritiskās situācijās, tajā mediķiem ir daudz ērtāk sniegt palīdzību pacientam, savukārt pacientiem nodrošināts lielāks komforts un drošība.

Pakāpeniski līdz februāra beigām NMP dienesta Kurzemes reģionālais centrs kopumā saņems 11 jaunas ātrās palīdzības mašīnas brigāžu mediķu darbam visā reģionā, tostarp Liepājā, Aizputē, Priekulē, Saldū, Skrundā, Ventspilī, Talsos un Rojā.

Kā ziņots, piesaistot ERAF finansējumu NMP dienests ir iegādājies brigāžu darbam Latvijas reģionos 45 jaunus operatīvos medicīniskos transportlīdzekļus, kas janvārī un februārī tiek pakāpeniski piegādāti reģioniem. Brigāžu darba vajadzībām ir iegādāti auto gan ar divu, gan arī ar četru riteņu piedziņu, lai mediķi veiksmīgāk nokļūtu pie pacientiem pa grūti izbraucamiem ceļiem. Tie ir atbilstoši noteiktām prasībām uzbūvēti, aprīkoti un trafarēti operatīvie medicīniskie transportlīdzekļi, nodrošinot arī augstas kvalitātes prasības pacienta un autovadītāja nodalījumiem, braucēju komfortam, tāpat arī drošības, garantijas un servisa prasības.

Operatīvo transportlīdzekļu iegāde notiek NMP dienesta realizētā Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) projekta "Vienotas neatliekamās medicīniskās palīdzības un katastrofu medicīnas vadības informācijas sistēmas un dispečeru centru izveide" laikā.

Operatīvo transportlīdzekļu iegādei šajā iepirkumā novirzīti 3 miljoni latu, no kuriem 90% ir Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzekļi, bet 10% ir Latvijas līdzfinansējums.

Pievieno komentāru

Priekules novadā