Madars Razma: Nīderlandes portālā bija rakstīts, ka uz turnīriem braucam ar mājās sataisītām maizītēm un ūdens pudeli somā 6

Madara Razmas vārds skaļi izsaknēja janvāra sākumā, kad četrkārtējais Latvijas čempions ar sensacionālu uzvaru Lielbritānijā iesāka Britu Darta organizācijas pasaules čempionātu, pieveicot velsieti Martinu Filipu. Tālāk gāja visādi, rakstīts "Kursas Laika"  ikmēneša praktisko padomu pielikumā "Dzīvespriekam".

"Zvaigžņu slimība bija iepriekšējā vasarā, kad viss gāja no rokas un saņēmu pastiprinātu uzmanību. Uz zemes nolaisties lika gan labas mācību stundas, gan vienkāršas neveiksmes. Tāda dzīves skola," par savu karjeru pastāsta sportists.

M. Razma bieži ceļo pa Eiropu. Kad iegadās dažas brīvdienas, brauc uz dzimto Priekuli. Regulāri pārbraucieni no valsts uz valsti puisim neliek justies kā kosmopolītam: "Saskaitīju, ka pagājušajā gadā biju divdesmit divās valstīs. Bet esmu latvietis un tāds arī palikšu, kaut arī saņemti piedāvājumi dzīvot un trenēties ārzemēs." Šobrīd sports divdesmit sešus gadus vecā latvieša dzīvē ieņem vadošo lomu.

Sportists pastāsta, ka katru nedēļas nogali nākas būt citā valstī un viņam vienmēr ir pilns koferis: "Lielāko daļu satura aizņem ēdiens, jo Eiropā, īpaši Skandināvijas valstīs, dzīvošanas izmaksas ir krietni lielākas nekā Latvijā."  Tieši šī iemesla dēļ kādā Nīderlandes portālā bija rakstīts, ka uz turnīriem sportists brauc ar mājās sataisītām maizītēm un ūdens pudeli somā.

Visu sarunu ar Maradu Razmu var izlasīt marta "Dzīvespriekā".

"Dzīvespriekam" ir laikraksta "Kursas Laiks" ikmēneša praktisko padomu pielikums, kuru saņem laikraksta abonenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

nu nu

Latvijā pārtika nav gan no tām lētākajām salīdzinot ar normālām rietumvalstīm.....

pirms 6 gadiem, 2015.04.02 17:48

Nemo

nu nu spriež neizlasījis rakstu žurnālā, jo tur bija teikts par ziemeļvalstīm, piemēram Zviedriju

pirms 6 gadiem, 2015.04.02 18:45

nu nu

Tik nevāries, visu es izlasīju. Labi, neteiksim neko par Norvēģiju, bet Zviedrijā pārtikas cenas jau nu nav tās augstākās....

pirms 6 gadiem, 2015.04.02 19:11

stradnieks

Tu, puisīti, sāc strādāt valsts darbu. Nekaries tēvam un mātei uz kakla, tad varēsi ēst kā nākas un nevajadzēs blamēties citu valstīm, ka ņem no mājām maizīti līdz.

pirms 6 gadiem, 2015.04.03 10:18

vergs

paskaties internetā viņa ienākumus dārtā un tad te *** virsū, viņš pelna vairāk nekā tevs domē!

pirms 6 gadiem, 2015.04.06 22:33

ex Priekulnieks

Malacis! Tā turpini un vēl labāk!

pirms 6 gadiem, 2015.04.04 20:59

Priekules novadā