Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līga Svara sāk strādāt par izdevuma "Priekules Novada Ziņas" un pašvaldības mājaslapas redaktori 9

Līga Svara pēc pirmās darba nedēļas saka: "Jūtos savā vietā!" Savulaik, mācoties Priekules vidusskolā, aktīvi piedalījusies arī skolas avīzes veidošanā. Darba gaitas tagad atsāktas pēc otra bērna kopšanas atvaļinājuma, "esmu labi atpūtusies". Profesionālo studiju skolā "Citadele" apgūta projektu vadība.

Jūlijā "Priekules Novada Ziņas" neiznāks, tāpēc pašlaik galvenais darbs saistīts ar novada mājaslapu - papildināt, atjaunot informāciju, saprast, kā viss funkcionē. Iepazīstoties ar sistēmu, kļūstot skaidrs, ko vajadzētu uzlabot, lai informācija nepārklātos, būtu vēl plašāka un labāk atrodama. Jau esot priekšlikumi mājaslapas atjaunošanai, taču tas neesot šajā gadā īstenojams.

Konkursam uz redaktora amatu bija pieteikušies septiņi pretendenti.


Pievieno komentāru

Komentāri 9

flinstons

cīnies meitiņ un neķer kreņķi,gan jau būs kritumi un kāpumi,kā jau avīžniekiem

pirms 6 gadiem, 2013.07.10 16:24

Atbalsts

Atbalsts tiešām Tev būs vajadzīgs, jo pagaidām šis pašvaldības izdevums ir bijis tikai un vienīgi kā domes darbinieku slavinošs izdevums, par domes amatpersonu ''milzīgajiem'' sasniegumiem novada iedzīvotāju gaišās un laimīgās dzīves uzturēšanu un ieviešanu. Un šis izdevums Priekules novada ziņas tiek izmantots kā administratīvais resurs novada domes amatpersonu slavināšanai un sasniegumu puplicēšanai. Kad tur parādīsies reālas iedzīvotāju domas par novada dzīvi un novada amarpersonu darbību? Kad, piemēram, tiks atspoguļota ilgā novada domes tiesvedība un tās izmaksas par novada domes amarpersonu pretlikumiem lēmumiem, par ko tagad maksās ar nodokļu maksātāju naudām? Kāpēc iegādāts plastmasas greiders no Ķīnas? Vai tādi un citi jautājumi arī tur tiks atspoguļoti?

pirms 6 gadiem, 2013.07.15 10:57

ssss

lai veicas līgai , parādi mums reālās domas par novadu, domi, cik katrs domes pārstāvis saņem algu , to taču ir tiesīgi zināt arī parastie cilvēki . grūti būs.

pirms 6 gadiem, 2013.07.17 21:45

Atbalstam

Laikam esi ko sajaucis, tas nav privātais izdevums, kur rakstīt par šādam lietām....tu taču vari caur avīzi uzdot šos jautājumus attiecīgām amatpersonām un, lai tev sniedz atbildes.

pirms 6 gadiem, 2013.07.19 14:09

ibumetins

tā ir novada avīze,nevis ´'VAKARA ZIŅAS'' lasītāji esat taču gudrāki

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 20:52

Priekules novadā