Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas un apkārtnes novadu projekti saņem atbalstu

Septiņi Liepājas un apkārtnes novadu projekti saņēmuši Hipotēku un zemes bankas klientu kluba programmas "Mēs paši" finansiālu atbalstu. Nākamgad konkurss startēs ar citu nolikumu.

Pavisam 18 projektiem piešķirti 5001 lats, to skaitā projektiem no Saldus, Brocēnu un Skrundas novada.
Maksimālais finansējuma apmērs bija 400 latu vienam projektam.

Priekulē piešķirts atbalsts projektam, kas paredz Kalneniekos, pie Nākotnes ielas 10. mājas, izveidot atpūtas vietu ar volejbola laukumu.

Otrs atbalstītais Priekules novada projekts ir Ingas Raškovas iesniegtais – par mediatora sagatavošanu iekļaujošās izglītības veicināšanā Priekules novadā.

Ar domes finanšu atbalstu tiks veidots bērnu rotaļu un atpūtas laukums Rucavas novada Sikšņos – projekta iesniedzējs bija dome.

"Esam diezgan daudz rakstījuši visādiem konkursiem, tad nu beidzot ir paveicies," neslēpj Pāvilostas bibliotēkas vadītāja Mairita Vītola. Tikšot iegādāti moderni, multifunkcionāli plaukti, pārplānotas telpas – līdz gada beigām varētu būt gatava rotaļu istaba.

Pirmo reizi projektu konkursā startējuši grobiņnieki – šogad maijā dibinātā biedrība INCRESO saņēma finansējumu telpu remontam. Kā pastāsta projekta vadītājs Reinis Budriķis, jauniešu centram Kapsēdes pamatskolā atvēlētas bijušā dzīvokļa telpas, kas arī tiks izremontētas un izmantotas dažādām aktivitātēm.

Plašāk un par atbalstu Liepājas projektiem lasiet 21. septembra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Priekules novadā