Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz piektdienai vēl var izvirzīt kandidātus apbalvojumam "Goda priekulnieks" 2

Priekules pilsētas 91. dzimšanas diena tiks svinēta 9. februārī. Tad tiks teikts paldies cilvēkiem, kuri savu darbu un laiku veltījuši Priekules un tās iedzīvotāju labā.           

Līdz 11. janvārim pašvaldība aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam “Goda priekulnieks”. To var saņemt gan Priekules pilsētas iedzīvotāji, gan personas, kuras dzīvo un darbojas Latvijā vai ārzemēs. 

Apbalvojumu piešķir par sevišķiem nopelniem Priekules labā, kas var izpausties valsts, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.                
Lai izvirzītu kandidātu, jāaizpilda pieteikums. To var darīt brīvi apvienojušos vismaz piecu cilvēku grupa, sabiedriskās organizācijas un juridiskas personas, pašvaldības iestāžu un struktūrvienību vadītāji, domes deputāti. Tiek atgādināts, ka apbalvojumu personai piešķir vienu reizi mūžā.           

Elektroniskā formātā anketas pieejamas šeit. Tās var iesūtīt uz e-pasta adresi dome@priekulesnovads.lv

Rakstiski anketas varēs aizpildīt un atstāt sabiedriskās vietās izvietotās balsojuma kastītēs, kā arī pašvaldības sekretariātā. 

Pēc anketu saņemšanas tās tiks apkopotas un izskatītas Izglītības, kultūras un sporta komitejā, kura lems par apbalvojuma “Goda priekulnieks” piešķiršanu.  

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Priekules novadā