Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lejaskurzemes folkloras kopas konkursu finālos Rīgā būs pārstāvētas raženi 4

Folkloras konkursu "Vedam danci", "Klaberjakte" un "Dziesmu dziedu, kāda bija" fināli notiks jau 20. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības namā, pastāsta Lejaskurzemes folkloras kopu koordinatore Solveiga Pētersone.

Pēc tradicionālās dejas konkursa "Vedam danci" Lejaskurzemes kārtas uz Rīgu, lai piedalītos kadriļu konkursā dodas Aizputes vidusskolas folkloras kopas "Misiņkalns" dejotāji (skolotāja Vija Līce), pāru deju konkursa finālā piedalīsies Krotes Kronvalda Ata pamatskolas folkloras kopas "Traistēni" dejotāji (skolotāja Līga Strēle) Sabīne Ieva Briede un Mariss Kadaģis, Liepājas 15.vidusskolas "Akmentiņi" dejotāji (skolotāja Baiba Demitere) Elīna Kormazova un Kaspars Ukstiņš, Danija Sokolovska un Deniss Bolšteins, Margarita Gulbe un Kārlis Krūzēns no 3.klases, Evelīna Ate un Armads Bents, Alise Strunka un Aivis Voroņins, Kristiana Dugaņeca un Felikss Ozoliņš no 1.klases, un skalu deju konkursa finālā piedalīsies Krotes Kronvalda Ata pamatskolas dejotājs Rolands Eglītis (skolotāja Līga Strēle).

Tradicionālās muzicēšanas "Klaberjakte" konkursa finālā Rīgā piedalīsies Liepājas BJC folkloras kopa "Ķocis", Krotes Kronvalda Ata pamatskolas folkloras kopas "Traistēni" kapelas muzikanti, vijolnieks Renāts Pocjus un koklētāja Ance Dreimane.

Tradicionālās dziedāšanas konkursa "Dziesmu dziedu, kāda bija" novada laureāti ir Emīlija Kūlaine no  Liepājas BJC folkloras kopas "Ķocis", Ieva Ikerte, Ance Dreimane un Karīna Ahmaduļina no Krotes Kronvalda Ata pamatskolas folkloras kopas "Traistēni" (skolotāja Līga Strēle), Arnis Arnolds un Līva Aigare (skolotāja Antra Arnolda) no Grobiņas novada SIC folkloras kopas "Dzērvīte" un Marija Pinkovska (skolotāja Ruta Oknere) no Priekules vidusskolas folkloras kopas "Priecele".

Pievieno komentāru

Komentāri 4

folkloriste

Viena otra ķērcēja varētu pamācīties no Strēles.....

pirms 6 gadiem, 2013.04.17 20:11

Viena otra ķērcēja varētu pamēcīties no Strēles.....

pirms 6 gadiem, 2013.04.17 20:10

i nu un

kas tev spiež? jebkurš ir skolotājs,kas iemāca bērniem lietas,kuras nemāca vecāki! tā ir apsveicama lieta,ka ir tāda uzņēmība un rezultāts!(citi SKOLOTĀJI var tikai ņemt piemēru)

pirms 6 gadiem, 2013.04.15 15:13

vai vienreiz nebeigs rakstit skolotaja Strele vina nav skolotaja

pirms 6 gadiem, 2013.04.15 13:25

Priekules novadā