Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Kurzemes gaļsaimnieks" tehnoloģiskajās iekārtās plāno ieguldīt vairāk nekā miljonu eiro

Gaļas pārstrādes uzņēmums "Kurzemes gaļsaimnieks" plāno ieguldīt nedaudz vairāk kā miljonu eiro tehnoloģiskajās iekārtās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Tostarp sešas specializētas transportēšanas tehnikas ar kravas nodalījuma termoizolāciju un saldēšanas iekārtu "Kurzemes gaļsaimniekam" par 247 800 eiro piegādās SIA "Skuba Latvija", kautuves iekārtas līniju par 207 727 eiro piegādās SIA "Carnitec", desu vakuumpildīšanas iekārtu ar cīsiņu automātisko porcionēšanas un uzkarināmo sistēmu par 145 000 eiro piegādās Lietuvas "Riela Servisas", bet dubulto automātisko klipsatoru par 113 535 eiro piegādās "Carnitec", vēsta LETA.

Tāpat "Kurzemes gaļsaimnieks" iegādāsies intensīvās atdzesēšanas kameru ar vārīšanas sistēmu, kuru par 101 387 eiro piegādās "Carnitec", intensīvās atdzesēšanas kameru ar vārīšanas sistēmu, kuru par 99 787 eiro piegādās "Carnitec", termoformēšanas vakuuma iepakošanas iekārtu SKIN vakuuma/MAP iepakojumiem, kuru par 85 457 eiro piegādās SIA "Aspari", daudzfunkcionālu universālu kūpināšanas-vārīšanas kameru, kuru par 47 800 eiro piegādās SIA "Asante" un horizontāla tipa vakuuma masētāju, kuru kompānijai par 22 800 eiro piegādās "Carnitec".

Iekārtas plānots uzstādīt līdz 2021.gada 31.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Kurzemes gaļsaimnieks" plāno ieguldīt 2,752 miljonus eiro gaļas pārstrādes ceha pārbūvē, ko veiks uzņēmums "A-J Energobūve".

Tāpat ziņots, ka 2017.gadā "Kurzemes gaļsaimnieks" strādāja ar 37,081 miljona eiro apgrozījumu un 451 813 eiro peļņu.

Kompānija "Kurzemes gaļsaimnieks" reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,988 miljoni eiro. Kompānija pieder četrām Latvijas privātpersonām, tostarp tās lielākā īpašniece ir Aksana Jansone (41,43%), bet 28,57% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Ainaram Jansonam, bet pa 15% katram - Inesei Riško un Stepanam Riško.

Pievieno komentāru

Priekules novadā