Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Krotē gandarīti par balvu

Jau ziņots, ka konkursā "Sējējs 2012" apbalvojumu "Rītdienas sējējs – mazpulks" ieguva arī Priekules novada Krotes mazpulks, kura vadītāja ir Indra Zvirbule.

Indra Zviruble atklāj, ka pēc saņemtā apbalvojuma jūtas gandarīta un saviļņota, ka darbs ir novērtēts. Viņa arī saka lielu paldies Krotes mazpulka atbalstītājiem gan bērnu vecākiem, gan zemniekiem, gan visiem pārējiem, kuri ir kopā ar viņiem, vēstīts Priekules novada mājaslapā.

Balva ir visu mazpulcēnu nopelns – gan bijušo, gan esošo. Paldies viņiem par ieguldīto darbu. Indra smaidot arī atzīst, ka laika uz lauriem gulēt nav, jo balva tika saņemta 19. oktobrī, bet jau 20. oktobrī Krotes mazpulks piedalījās zaļajā tirgū "Lauku sēta pilsētā" Liepājā, kas bijis pircēju pilns. Pašu izaudzēto pārdeva mazpulcēni, kuri piedalījās Kurzemes novada mazpulku forumā. Tāpat jau novembrī mazpulks piedalīsies dažādos semināros un konkursos.

Šis gads Krotes mazpulkam ir bijis gana ražīgs. Nosvinēta 20 gadu pastāvēšanas jubileja, iegūti dažādi apbalvojumi, kā arī saņemts godpilnais nosaukums "Rītdienas sējējs – mazpulks".

Pievieno komentāru

Priekules novadā