Konkursa "Laiks laukiem" finālā ir darbs no Priekules vidusskolas

Priekules vidusskolas 12.a klase ar audzinātāju Guntu Kuzminu ir iekļuvuši konkursa "Laiks laukiem 2015" otrajā kārtā.

Konkursa „"Laiks laukiem 2015" pirmā kārta vecāko klašu grupām noslēdzās 12. oktobrī. 7. līdz 12. klašu  skolēnu uzdevums bija pēc pašu izpratnes un iespējām radošā veidā atklāt projekta tēmu.

Skolēni devās pieredzes braucienā uz vietējo lauku saimniecību vai pie amatniekiem un mājražotājiem, un izpētīt, kas notiek laukos un kādas zināšanas un prasmes nepieciešams, lai veiktu dažādās darbības mūsdienīgos laukos, informē konkursa organizētāji.

Atsaucība bijusi ļoti liela, un vecāko klašu grupā vērtēšanai tika iesniegti 80 darbi. Žūrijas komisija otrajai kārtai izvirzīja 11 darbus, kurus veidojuši skolēni no Bauskas Valsts ģimnāzijas 10.a klases, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 8.klases, Bauskas Valsts ģimnāzijas 12.a klases, Rubas speciālās internātpamatskolas 8.klases, Siguldas pilsētas vidusskolas 8.a klases, Priekules vidusskolas 12.a klases, Malienas pamatskolas 8.klases, Palsmanes pamatskolas 7.klases, Valkas ģimnāzijas 7.a klases, Mazsalacas vidusskolas 9.klases un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 11.klases.

Visus fināla darbus iespējams noskatīties www.laikslaukiem.lv mājaslapā.

Jaunāko klašu skolēniem konkurss risinās vienā, vecākajiem – divās kārtās. Balva saturiski atbilstošāko un radošāko darbu autoriem –  ekskursija visai klasei 500 eiro vērtībā.

Pievieno komentāru

Priekules novadā