Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā "Labākais sociālais darbinieks Latvijā" apbalvos arī speciālistus no Lejaskurzemes

Godinot sociālo darbinieku ieguldījumu, ministru prezidents Valdis Dombrovskis un labklājības ministre Ilze Viņķele piektdien, 22.novembrī, pulksten 15 īpašā apbalvošanas ceremonijā sveiks labākos sociālos darbiniekus Latvijā, informē ministrijā.

No Priekules novada balvai nominētas divas sociālās darbinieces - Iveta Lohanska Kalētos un Inese Krūza Priekulē, vēstīts Priekules novada mājaslapā.

Konkursā piedalās gan pašvaldību sociālo dienestu, gan dažādu sociālo pakalpojumu sniedzēju iestāžu darbinieki, tai skaitā arī struktūrvienību vadītāji. No lielākajām pilsētām visaktīvāk savus sociālos darbiniekus pieteikusi Rīga, Liepāja, Rēzekne, Jelgava, Ventspils. Savukārt aktīvākie novadi bijuši Jelgavas, Priekules, Tukuma, Daugavpils, Dobeles, Cēsu, Balvu, Rucavas, Babītes, Pāvilostas, Lielvārdes, Dagdas, Saldus, Ozolnieku, Kuldīgas, Krustpils, Rūjienas un Madonas novads.

Labklājības ministrija (LM) izsludināja konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā", kurā tika pieteikti 49 pretendenti no visas Latvijas. Žūrija ir noteikusi konkursa laureātus, kuri saņems vērtīgas balvas - skaistumkopšanas procedūras, SPA, vakariņas un nakšņošanu viesnīcā „Hotel Jurmala Spa", pārsteigumu no TV3 raidījuma „Ievas pārvērtības", kā arī dāvanu karti no tirdzniecības centra „Domina Shopping". Vienlaikus Latvijas Pašvaldību savienība pasniegs arī savu specbalvu vienam no sociālajiem darbiniekiem.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pieteikt sociālos darbiniekus iedzīvotāji, darba devēji, nevalstiskās organizācijas un citas fiziskas vai juridiskas personas varēja līdz 11.oktobrim. Konkursā vērtēja pretendenta ieguldījumu sociālā darba prakses attīstībā, starpprofesionālo un starpinstitucionālo sadarbību, sociālā darba praksē pielietotās inovatīvās sociālā darba metodes un ieguldījumu sociālā darba profesijas attīstībā.

Pievieno komentāru

Priekules novadā