Katerina Bulavkina atgriežas Priekulē kā jaunā ģimenes ārste

Kopš marta sākuma Priekules slimnīcas feldšerpunktā darbu sākusi ģimenes ārste rezidente Katerina Bulavkina. Par to gandarījumu pauž gan Priekules pašvaldība, gan slimnīcas kolektīvs, gan pati topošā speciāliste, jo vidē, kas pašai tuva un mīļa, varēs noslēgt savu rezidentūru un turpināt pilnvērtīgi darboties pēc tās beigām.

K. Bulavkina atklāj, ka ir dzimusi Ukrainā, bet jau kopš mazām dienām ar ģimeni pārcēlusies uz dzīvi Priekulē un te pagājusi visa bērnība un skolas gadi. Skolas gaitas uzsākusi Priekulē un paralēli tam skolojusies arī Priekules Mūzikas un mākslas skolā, kur apgūta vijoļspēle.

Vēl mācību procesā jāaizvada pusotrs gads, kas izpaužas praktiskā veidā – kā rezidentūra Priekules feldšerpunktā. Pirmais pusotrs rezidentūras gads aizvadīts darbā Liepājas reģionālajā slimnīcā – tur bijusi iespēja strādāt teju visās nodaļās.

Lai gan šobrīd jaunos ģimenes ārstus tik strikti nedala terapeitos un pediatros, jo zinības atļauj darboties gan ar mazajiem, gan lielajiem pacientiem, K. Bulavkina neslēpj, ka darbs ar mazuļiem viņai ir īpaši sirdij tuvs. Iespējams, to ietekmējusi arī mazuļa ienākšana pašas ģimenē.

Ceļu uz mājas vizītēm, tāpat kā uz darbavietu, K. Bulavkina mēro kājām. Viņa ir tā dēvētā zero waste jeb bezatkritumu dzīvesveida piekritēja, līdz ar to ļoti domā par vidi un dabu sev apkārt, izvēlas būt tai draudzīga.

Plašāk par Katerinu Bulavkinu lasiet "Kursas Laika" 12. marta numurā!

Pievieno komentāru

Priekulē