Kalētu tautas nams svin 60. jubileju

Kalētu tautas nams šonedēļ svinēs 60 gadu jubileju. Tautas nama vadītāja Svetlana Zaše-Zasa plāno kārtīgu balli ar dziesmām, dejām un jaukām atmiņām.

Darbs Kalētu pagasta kultūras jomā ļoti mainījies, šodien iespējas un veidi, kā rīkot svētkus, ir plašāki, bet cilvēku, kam baudīt pasākumus, – mazāk.

''Kādreiz katru dienu iesāku ar tautas nama piecām krāsnīm, kas bija jākurina. Viss bija jādara pašai: gan malka jāsanes, gan jāiekurina,'' stāsta S. Zaše-Zasa.

Kā uzsver vadītāja, vislielākā tautas nama vērtība ir pašdarbnieki, kuri pašaizliedzīgi turpina darboties kolektīvos. ''Pašdarbnieki negaida, kad kaut ko saņems, bet pašaizliedzīgi dod citiem,'' priecājas Svetlana. Īpašu uzslavu pelnījuši arī Kalētu pagasta seniori, kuri aktīvi piedalās gan pasākumu rīkošanā, gan baudīšanā. ''Seniori prot atpūsties. Viņi bauda dzīvi, nesteidzoties, dziedot un organizējot,'' pārliecinājusies Svetlana.

UZZIŅA

Kalētu tautas nama 60 gadu jubilejas svinības notiks sestdien, 16. septembrī. Uz atmiņu sarunām tiek aicināti visi bijušie tautas nama vadītāji, pulciņu vadītāji un skolotāji, kā arī kolektīvu dalībnieki.

Pulksten 19 muzikālo baudījumu sniegs dziedātājs Kaspars Antess ar koncertprogrammu ''Daudz laimes''. Savukārt pulksten 21.30 sāksies svētku balle kopā ar duetu ''Tomēr jāpadomā''. Ieejas maksa uz balli 3 eiro.

Plašāk lasiet 14. septembra ''Kursas Laikā''!

Pievieno komentāru

Priekulē