Kalētu tautas nams darbojas ar jaunu sparu

Kalētu tautas nams pēc vienkāršotās rekonstrukcijas ieguvis jaunas krāsas un jau uzņēmis pirmos svinētājus.

“Iepriekšējā bija noberzta un izdilusi,” stāsta tautas nama vadītāja Svetlana Zaše-Zasa, priecājoties par jauno un spožo grīdu zālē un uz skatuves. Vecā grīda izņemta līdz pamatiem, un jaunā devusi iespēju noslēpt komunikāciju rores. Nomainīta arī griestu apdare, un rezultātā zāle kļuvusi par aptuveni septiņiem centimetriem augstāka.

Malkas krāšņu vietā nu apsildi nodrošinās centrālapkure, bet par svaigu gaisu gādās ventilācijas sistēma. Jauni ir arī podesti un prožektori.

Priekules novada dome sponsorējusi dekoratīvo aizkaru iegādi, kam krāsās pieskaņotu mākslīgo ziedu kompozīciju izveidojusi floriste Gundega Ziemele.

Elektrību varēs ieslēgt un regulēt ar speciālu pulti. Vadītāja smej, ka darbošanos ar to viņa neuzticēšot nevienam citam. Negaidītu pārbaudi izturējuši dūmu detektori, kas reaģējuši uz svinību kūkā dzirksteļojošo “salūtu”.

Rekonstrukcijā izlietoti aptuveni 14 tūkstoši latu, to veikusi SIA “RK Lauktehnika”.

Rekonstruētais tautas nams jau uzņēmis pirmos ciemiņus. Tajā svinētas vietējo iedzīvotāju sudrabkāzas un 60 gadu jubileja, koncertējis Ēriks Balodis. Ikdienā tautas nama zālē uz mēģinājumiem sanāk skolēni, gatavojoties Ziemassvētku pasākumiem.

Pievieno komentāru

Priekules novadā