Kalētu pagastā par 235 000 eiro top aktīvās atpūtas laukums 1

Priekules novada Kalētu pagastā sākušies aktīvās atpūtas laukuma izbūves darbi, kuru izmaksas paredzētas 235 294 eiro apmērā,

Sagaidāms, ka līdz rudenim taps 30 gadus lolots sapnis par aktīvās atpūtas laukumu, kas būs piemērota vieta visu vecumu iedzīvotājiem saturīgi pavadīt brīvo laiku un nostiprināt veselību, vēsta LETA.

Patlaban 8000 kvadrātmetru lielajā laukuma teritorijā netālu no Kalētu pamatskolas noņemts grunts virsējais slānis, ielikta lietus ūdens drenāža un ieklāta smilts pamatne. Stadiona daļā būs gan asfalta segums, gan gumijots segums skrejceļam. Futbola laukumu klās zāliens. Vēl teritorijā iecerēts šķēpmešanas un lodes grūšanas sektors, kā arī sektors velotrasei. Tribīņu skatītājiem nebūs, laukuma malā tiks izvietoti soli.

Laukuma izveide ir viena no aktivitātēm projektā "Kapacitātes un saiknes stiprināšana starp pašvaldību administrācijām un vietējām kopienām, lai uzlabotu dzīves apstākļus un sociālo dzīvi lauku rajonos Kuļos (Lietuvā) un Kalētos (Latvijā)".

Aktīvās atpūtas laukuma izbūvi Kalētu pagastā veic SIA "A-Land".

Kā liecina "Firmas.lv" informācija "A-Land" pamatkapitāls ir 369 736 eiro. Uzņēmuma peļņa aizvadītajā gadā bija 53 163 eiro, bet apgrozījums - 4,68 miljoni eiro.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Priekules novada pašvaldības līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

aplokšņu algas saņēmējs AL......

Bernātos būvējot stadionu būvgružus iebēra jūrā pie veckrūmu mājām,kur diez tagad A-LAND bērs gružus.KAUNS KA TĀDI CŪKAS STŖĀDĀ PAŠVALDĪBU OBJEKTOS.

pirms gada, 2019.09.14 15:50

Priekulē