Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvēlas savus labākos

Priekules domes sēdē izvērtētas iedzīvotāju anketas un noteikti Gada un Goda priekulnieki, informē kancelejas vadītāja Vizma Rēriha. Turpmāk nepieciešamas izmaiņas anketēšanas procedūrā.

Pavisam izvērtētas 76 aizpildītas anketas, kurās pieteikti vairāk nekā 20 kandidātu. Dome jau apstiprinājusi, kuri saņems goda nosaukumus, taču viņu vārdi netikšot izpausti līdz 16. februārim, kad pilsētā ar vairākiem svētku sarīkojumiem atzīmēs Priekules 80. jubileju.
“Nākamgad jādomā, kā citādāk pieteikt kandidātus. Daudz bija skolēnu rakstītu anketu, bet šis nav bērnu konkurss. Mammām un omammām lai paliek Mātes diena,” spriež V. Rēriha. Priekules pilsētas apbalvojumu noteikumi paredz, pēc kādiem kritērijiem tituls tiek piešķirts – par sevišķiem nopelniem pilsētas labā vai nozīmīgu ieguldījumu kādā valsts, pašvaldības, sabiedriskajā vai saimnieciskajā darbā konkrētā laika posmā.
Titulu “Goda priekulnieks” var saņemt tikai reizi mūžā, bet “Gada priekulnieku” var nopelnīt arī atkārtoti. Šādi goda nosaukumi Priekulē tiks piešķirti otro reizi. Pērn augstāko pilsētas apbalvojumu – Goda priekulnieka titulu – saņēma Priekules slimnīcas galvenā māsa Irēna Grāve. Savukārt Gada priekulniece bija slimnīcas galvenā ārste un pilsētas domes deputāte Tatjana Ešenvalde.

Pievieno komentāru

Priekules novadā