Izvēlas Priekules novada tūrisma darba organizatoru 24

No 1. oktobra par Priekules novada tūrisma darba organizatoru sāks strādāt Daiga Egle, viņa no trim pretendentiem savākusi visvairāk punktu, apstiprina novada domes priekšsēdētāja vietniece Arta Brauna. Konkursam uz amatu varēja pieteikties līdz 18. septembrim, pretendentus vērtēja pašvaldības darba grupa.

“Amats jau ir uz pusslodzi, sākšu tā pamazām,” joko D. Egle. Vispirms nepieciešams izveidot datu bāzi, kādi novadpētniecības entuziasti, senlietu krātuves un jau izstrādātie maršruti ir novadā – pašvaldībās, skolās, biedrības, aktualizēt “Bārtavas” infopunktus. Priekules pensionāru kopa “Zilais lakatiņš” jau esot izteikusi vēlmi veidot senlietu ekspozīciju arī Priekulē, esot noskatīts nams Ķieģeļu ielā.
Kā vienu no problēmām, kas skar tūrisma jomu un ietekmē arī sporta halles darbību, D. Egle sauc viesnīcas trūkumu Priekulē – ar viesu nama “Mūsmājas” 15 vietām ir nepietiekami. Taču neviens uzņēmējs, arī tieši uzrunāti, neesot izrādījis interesi par viesnīcas funkcijām rezervēto pašvaldības namu pie Zviedru vārtiem.
D. Egle atzīst, ka vēl nav pārrunāts ar pašvaldību par tās atbalstu tūrismam – vai tas vispār būs iespējams un kad varētu cerēt uz kādu informatīvu bukletu. D. Egle ir arī Priekules novada domes deputāte, ievēlēta no Latvijas Pirmās partijas un "Latvijas ceļa" apvienotā saraksta.

Pievieno komentāru

Komentāri 24

incene

Kāpēc Eglei nedeva kultūras dzīvi vadīt, vismaz Novada centra kultūras namā būtu kaut kāda kārtība!Tūrisms, kas vispār ir zem kādas kritikas - tagad tiks attīstīts!!!Tas nozīmē, ka kultūrai vispār naudu nedos, jo jau tagad novada kultūras darbinieki dzīvo zem minimālās algas, ko darīt?

pirms 11 gadiem, 2009.09.25 10:22

ārprāc kā var noriet cilvēku par izskatu diez kādi tie rakstītāji paši bij pirms 20 g pats sevi jau neredz normāla sieviete neko briesmīgu neredzu

pirms 11 gadiem, 2009.09.24 19:34

......

Kāpēc Priekule tik klusi izsludināja konkursu uz šo amatu. Rekurzemē un liepājniekos par konkursa izsludināšanu ne miņas, tikai pašu priekulnieku mājas lapā. Iznāca Novada Ziņas, arī tur ne vārda par konkursu. Skaidrs , ka šī vietiņa jau bija cienījamai kundzei sasolīta, tikai acu aizmālēšanai radās trīs pretendenti, no kuriem apstiprināja vienu. Cik tad ilgi krīzes laikā bezdarbniekos sēdēs, tie taču arī izbeidzas.
Kādi tad būs nākamie konkursi uz kādu jaunradītu amatu? Vēl jau kāds deputāts sēž bez amata domē.

pirms 11 gadiem, 2009.09.23 19:24

luzer

ja vajag kadu, kurs atbilst cukmena teelam, taalu nav jamekle, paskatoties bildi uzreiz ir reala kandidatura

pirms 11 gadiem, 2009.09.23 10:28

HA

Divās lapās sarakstīti vieni murgi.... vai nav sviets, ko bezdarbība darīt..... rakstīt tik kometārus.... tādus pamuļķigus!

pirms 11 gadiem, 2009.09.23 09:47

apse

Ja cilvēks tendēts uz augstu amatu ieņemšanu, nedaudz jāpadomā arī par savu vizuālo izskatu.Nevīžiba un slinkums sakopt sevi, kādi var būt darba rezultāti?

pirms 11 gadiem, 2009.09.23 09:22

Es

Bet es nesaprotu tos cilvēkus-vienaldzīgos, kuriem viss ir labi, viss ir supper, ka tik ko ne tā pasaka, ne tā padomā. Šie vienaldzīgie un visa slavinātāji nodara vislielāko ļaunumu, jo. ja nav viedokļu dažādības, nav arī attīstības. Tad ir stagnācija, sasalums, kā tas bija PSRS laikos. Tad arī apkaroja citādi domājošos, bija neiecīetība pret citādi domājošiem. Un neiecietība pret citiem viedokļiem šodien dažās pašvaldībās ir vēl spēkā galvenokārt pašu pašvaldības darbinieku un viņiem pietuvinātu personu vidū. Tāda situācija neko labu iedzīvotājiem nedos. Pašvaldību darbiniekiem jābūt gataviem uzklausīt konstruktīvu kritiku un to paškritiski izvērtēt, nevis apkarot citus viedokļus.

pirms 11 gadiem, 2009.09.23 08:57

...

drausmas, viņa jau vienmēr visur ielīdīs. kā jau eglene, dotība uz to vienmēr bijusi viņai. kas ta bija tie citi kandidāti?

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 19:43

nesaprotu tos cilvēkus, kas te gudri pārmet visiem par kompetences trūkumu savos amatos slēpjoties aiz kaut kādiem izdomātiem nikiem ja jums kaut kas ir sakām šiem cilvēkiem varbūt aizejiet un izsakiet savas domas klātienē nevis norejiet tos slēpjotie aiz datora ekrāna.

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 17:19

Atkal skauduļi, ejiet un paraudiet zem kāda kociņa un rītdiena varbūt būs labāka... :D

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 15:14

Mārica

Priekules Novadā domes deputāti atkal kārtējo reizi lēmuši ''pareizi''. Viņi par piemērotāko tūrisma darba organizatori konkursa kārtībā ''izvēlas'' piemērotāko no savas vidus- savējo deputāti Daigu Egli. Kārtējā samaksa par labu darbu un pareizo balsojumu domes vadības vēlēšanās. Priekules Novada domē darbs savējo bīdīšanā turpinās ar lieliem un ievērojamiem panākumiem. Tādā pat veidā savus pārvaldnieka amatus saņēma Dz.Kudums un R.Balode. Priekšvēlēšanu aicinājums - '' Strādāsim kopā Priekules novadam. Darbi vispirms.'', laikam attiecas vispirms uz pašiem deputātiem.

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 12:52

Mārels

Priekules Novadā kārtējais deputāts ''uzmet'' savus vēlētājus. Tādi jau bija lielais patriots un tēvzemietis Dz.Kudums, tad Virgas ozolu koku speciāliste R.Balode un Gramzdas pagastvecis A.Eidejus, tagad kultūras speciāliste Daiga Egle. Lūk viņas priekšvēlēšanu citāts, kurš visu labu izskaidro - '' Nevajag jau visu sasteigt. Pietiek, ka vienu reizi pajautāsi sev, un sapratīsi, cik laba ir sajūta kādam piederēt. Tā sajūta ir neaprakstāma, jo tad Tu vienkārši esi.'' Jā, kam pieder šie ''deputāti'' bijušie?

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 10:29

Maigurs

Jā, Priekules Novadā turpinās ''profesionāļu'' iecelšana par ''pareizo'' balsojumu. Kultūras darbinieks vadīs tūrisma darbu, izbijis sporta skolotājs ''liels'' speciālists tautsaimniecības jautājumos iecelts par izpilddirektoriņu, bet ugunsdzēsējs vadīs visa novada attīstību un plānošanu. Tāds uzplaukums sagaidāms Priekules Novadā. Apvienotie Arābu Emirāti nobālēs Priekules priekšā.

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 10:06

roja

Ak,mīļie ļautiņi,kad jūs vienreiz apskatīsities paši uz sevi,beidzat taču noriet cilvēkus,kāda jūsu daļa kāds kurš izskatās...,ļaujiet taču cilvēkiem strādāt. Kāda nenovīdība un nožēlojama skaudība .....:))

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 08:43

luzer

mja, vai nu lielas veselibas problemas, vai ari no lielas uzdzivosanas, bet ta seja tiesam liekas ka no monstru filmas! zinot kada bij gadus 20 atpakal taisni jaraud!

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 22:23

Dusmīgais

Kāpēc tik šausmīga fotogrāfija? Vai tad nevarēja labāku uztaisīt?

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 21:02

Kāpēc nemin atalgojumu tūrisma darba organizatorei. Nav jau droši no mazākiem, ka tikai uz pusslodzi.........

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 20:42

Priekules novadā