Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grausts Priekules centrā apdraud garāmgājējus 3

Bijušās Priekules pienotavas ēkas, kas pieder dāņu uzņēmumam SIA "Arājs ABIM", pašā pilsētas centrā - Aizputes ielā 7 - rada draudus garāmgājēju veselībai un pat dzīvībai. To atzinusi arī Liepājas reģiona novadu Būvvalde, un nenoliedz pats īpašnieks.

Priekules novada dome pieņēmusi lēmumu pieprasīt objekta teritorijas norobežošanu un striktāk uzstāt uz īpašuma sakopšanu. Pie Aizputes ielas izvietoto ēku fasādes jānosedz ar aizsargtīklu. Gājēju drošībai un aizsardzībai jāizveido pagaidu tunelis, jāuzstāda brīdinājuma zīmes. Tāpat tiek pieprasīts sešu nedēļu laikā izlemt par būvju nojaukšanu vai renovāciju - nojaukšanas gadījumā tas jāizdara pusgada laikā.

Lēmums paredz arī tā piespiedu izpildi, ja uzņēmējs to nedarīs labprātīgi. Administratīvā procesa likums ļauj uzlikt piespiedu naudu - tūkstoš latu - arī atkārtoti, ja lēmums netiek pildīts.

"Viegli negāja un neies, to liecina iepriekšējā pieredze un garā sarakste ar uzņēmēju, tomēr tas ir bīstams objekts. Ja fasādes pusē vēl tikai krīt ķieģeļi, iekšpusē jau brūk paneļi," spriež novada būvinženieris Māris Markots. Otrs grausts, par kura sakopšanu ilgstoši tiek runāts, ir Priekules dzirnavas. Būvinženieris vērtē, ka dzirnavas izskatās sliktāk un no tām baidās vairāk, bet pienotava garāmgājējiem ir bīstamāks objekts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

draugam

diez vai vēlēšanas. ar to dāni sen jau cīnās - vesela epopeja, kamēr vārtus normālus ielika nevis dēļus. vienkārši notvēra dāni uz vietas un process aizkustējās.

pirms 6 gadiem, 2013.05.16 22:20

draugs

mums galvenais ir cilvēks, štrunts, ka kādam kaut kas uzbirs. Nē...nāk vēlēšanas, jāsāk apdomāt.

pirms 6 gadiem, 2013.05.14 16:34

Priekules novadā