Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ghetto games" un reperis Ozols piedalīsies Kalētu aktīvās atpūtas laukuma atklāšanā

Piektdien, 19. oktobrī, Priekules novada Kalētu pagastā, iesaistoties “Ghetto games” komandai un mūziķim Ozolam, tiks atklāts aktīvās atpūtas laukums. Par labiekārtotu vietu sportiskām aktivitātēm Lietuvas pierobežas ciemā sapņojuši jau teju 30 gadu. Beidzot plāni un ieceres materializējušās.

8000 m² lielā laukuma teritorijā netālu no Kalētu pamatskolas izveidots stadions gan ar asfalta segumu, gan gumijotu segumu skrejceļam. Futbola laukumu klās zāliens. Vēl teritorijā būs šķēpmešanas un lodes grūšanas sektors, kā arī sektors velotrasei, pastāsta Priekules novada pašvaldības būvinženieris Jānis Skadiņš. Objektā strādājuši SIA “A-Land” būvnieki, informē Priekules novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Iluta Dreimane. 

Ieceri izdevies īstenot, iesaistoties projektā “Kapacitātes un saiknes stiprināšana starp pašvaldību administrācijām un vietējām kopienām, lai uzlabotu dzīves apstākļus un sociālo dzīvi lauku rajonos Kuļos (LT) un Kalētos (LV)” (Sports activities), LLI-361, informē Priekules novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja un projekta koordinatore Una Ržepicka.

Projektu realizē Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā 2014. - 2020. gadam. Tajā ir divi sadarbības partneri – Priekules novada pašvaldība un Pluņģes rajona pašvaldība. Latviešu puse ir projekta vadošais partneris. Kalētos (LV) un Kuļos (LT) šobrīd ir nepietiekamas aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas, jo nav nepieciešamās infrastruktūras. Projekts paredz izveidot aktīvās atpūtas laukumu Priekules novada Kalētu pagasta Kalētu ciemā un rekonstruēt stadionu Pluņģes rajona pašvaldības Kuļu ciemā.

Kalētos aug spēcīga jauno šķēpmetēju un lodes grūdēju paaudze, viņu treneris Ģirts Ločmelis sapņo par iespēju uzaicināt viesus uz pasākumiem un sacensībām. Savukārt seniori nūjotāji priecājas, ka laukumā būs skrejceļš, jo tumšajā laikā īpaši jādomā par drošību – laukumā būs ērtāk un mazāk risku. Ir iedzīvotāji, kuri grib vingrot, citi spēlēt futbolu – jauno iespēju izmantotāju noteikti netrūks, pārliecināta Kalētu pagasta pārvaldes vadītāja Agrita Driviņa.

Piektdienas, 19. oktobra pēcpusdienā, plkst.13 Kalētos notiks laukuma svinīga atklāšana. No plkst. 13.30 līdz 15.30 būs iespēja iesaistīties pasākuma sportiskajā daļā kopā ar “Ghetto games” komandu. Notiks “Panna turnīrs” (ghetto football paveids), ko vadīs Beiraks Eivazovs, soda metieni (ghetto basketball) Raimonda Elbakjana pārraudzībā, kā arī spēju trase. Varēs piedalīties longborda, nūjošanas un ielu deju meistarklasēs pieredzējušu pasniedzēju vadībā. Dažādu vecumu bērniem tiks piedāvātas īpašas stafetes.

Plkst. 15.30 pasākuma noslēgumā uzstāsies mūziķis Ozols, kā arī tiks rādīti paraugdemonstrējumi sadarbībā ar ghetto atlētiem. Pasākuma laikā visi dalībnieki varēs iestiprināties ar zupu un iemalkot tēju.


Pievieno komentāru

Priekules novadā