FOTO: Tūrisma rallijs Priekules un Vaiņodes novados sasniedz dalībnieku rekordu

3. oktobrī norisinājās jau ceturtais Leišmalītes tūrisma rallijs "Brauc un priecājies", pulcējot dalībniekus no Priekules, Liepājas, Tadaiķiem, Vaiņodes, Skrundas un citām vietām. Šis rallijs kļuva par visapmeklētāko, jo kopumā tajā dalību ņēma 21 ekipāža 79 dalībnieku sastāvā. Tūrisma rallijs tika rīkots sadarbojoties Vaiņodes un Priekules novadiem, vēsta Leismalite.lv.

Rallija formāts katru gadu nedaudz mainās, lai interesanti būtu ne tikai dalībniekiem, bet arī pašiem organizētājiem. Šogad savas korekcijas ieviesa vīruss, tādēļ tradicionālie kontrolpunkti tika aizstāti ar virtuāliem un dabā esošiem punktiem, kā arī kontrolpunkti ar “cietajiem riekstiem” tika izveidoti tik daudz, lai nebūtu lieka drūzmēšanās.

Sākums Priekulē, pie sporta halles, kur katrai ekipāžai tika izdalītas kartes ar uzdevumiem, kā arī katra ekipāža bija sagatavojusi savu mājasdarbu, ar kuru noprezentēja savu komandu, un liels prieks, ka teju visi bija piedomājuši pie komandas tēla vai auto dekorācijām. Kad visi bija ar sevi iepazīstinājuši, tālāk jau tika dots starts, lai vairāku stundu garumā dalībnieki orientētos un meklētu 22 kontrolpunktus un 56 “cietos riekstus”. Dalībnieki finišēja Embūtes Joda dambī, kur ikvienu gaidīja silta zupa un tēja. Kamēr tika skaitīti punkti un apkopoti rezultāti, dalībnieki dalījās pieredzē ar to, kas izdevās un kas nē.

Organizatori saka paldies tūrisma rallija dalībniekiem par labajiem vārdiem un atzinīgo novērtējumu. Katru gadu augot sacensību dalībnieku skaitam ir skaidrs, ka Leišmalītes tūrisma rallijs cilvēkiem ir iepaticies.

Pievieno komentāru

Priekulē