FOTO: Priekulē ķer jaukas sajūtas slēpošanas trasē 1

Jau pāris dienas pie Priekules daudzfunkcionālās sporta halles ir ierīkota distanču slēpošanas trase. Aktīvās atpūtas piekritēji var izslēpoties gan stadiona aplī, gan aizslēpot līdz Kalētu Priedienam, kur arī ir ierīkots slēpošanas aplis.

Piektdien "Rekurzeme" slēpošanas trasē sastapa Priekules vidusskolas sporta skolotāju Sanitu Pīlageri, kura atgriezās no aptuveni piecu kilometru gara slēpojuma. Arī viņa bija aizslēpojusi līdz Kalētu Priedienam.

"Jāizmanto! Nav labi tikai sēdēt mājās, vajag kustēties. Slēpošana uzlabo elpošanu, fizisko sagatavotību, tā ir būšana svaigā gaisā. Vakar jau trasi iemēģināju. Neatceros, kad iepriekš bija slēpes vilktas, kādus divus, trīs gadus nebija tāda iespēja," stāsta S. Pīlagere. Viņa novērojusi, ka Priekulē slēpot dodas gan bērni, gan pieaugušie. Skolotāja piebilst, ka slēpes iedos Priekules sporta hallē, ja kādam nav pašam savas.

"Forši! Ir mazliet grūti iesācējam. Šī man ir pirmā reize, bet ir ļoti labi, lai gan bija daudz kritienu," stāsta viena no slēpošanas trasē sastaptajām meitenēm Elizabete Minka. Tīna Juberte piebilst, ka slēpes paņēmušas sporta hallē. Meitenes rēķina, ka pieci kilometri būs pieveikti.

"Ļoti forši, jauki pavadīts laiks! Slēpoju apmēram pusotru stundu! Vakar arī biju. Ļoti patīk," sajūsmā par iespēju šoziem slēpot bija Nikija Mikāle.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Uldis

Priekule ir Priekule. Te valdaprieks vienmēr. Gan ziemas spelgonī, gan rudens drūmumā. Gan vasaras siltumā, gan pavasara krāšņumā!

pirms mēneša, 2021.01.17 09:24

Priekules novadā