FOTO: Pavārs Rihards Ķempis savas prasmes spodrinājis restorānos, bet nu kārdina gramzdenieku garšas kārpiņas 8

Gramzdenieks Rihards Ķempis ir profesionāls pavārs, kurš savas prasmes spodrinājis restorānos Latvijā, kā arī Anglijā. Saņēmis piedāvājumu darbam dzimtenē, nolēmis atgriezties, taču labi iesāktais darbs piespiedu kārtā apstājies Covid-19 izraisītās krīzes dēļ. Šis bijis brīdis, kas licis nosliekties par labu līdzšinējā darbības modeļa maiņai.

Restorānu virtuves un saimniekošana citu labā nu iemainīta pret paša izlolotu, nelielu ceptuvi vecāku īpašumā, kur top dažādām gaumēm un garšas kārpiņām domātas picas, kuras pie ēdājiem ceļo piegādes veidā.

R. Ķempis šobrīd aktīvi darbojas savu vecāku īpašumā “Stūri” Gramzdā. No marta līdz maijam, kas bija stingrākais ierobežojumu laiks, R. Ķempis kopā ar līgavu Kristīni Maņinu vadījis dienas Liepājā, domājot, ka kādu laiku pēc aktīvas strādāšanas vairāku gadu garumā jāizmanto iespēja paņemt pelnītu atpūtu. Taču, kā viņš smejot atzīst, dīkā varējis nosēdēt vien nedēļu – pietrūcis ierastā režīma.

Viņš atzīst, ka piedāvājums “Lauku pica”, kas šobrīd pamatā tiek prezentēts vietnē “Facebook”, tapis salīdzinoši nesen – aizritējis pirmais darbības mēnesis.

Plašak lasiet "Kursas Laika" 3. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Linda

Ļoti garšīgas!!! Vienreiz bija ļoti daudz mīklas

pirms gada, 2020.09.08 15:12

Jāā...

Varbūt jau ir ok, bet Itālijā pica pica izskatās daudz savādāk :(((

pirms gada, 2020.09.08 22:21

Aizstāvis

Tā ir lauku pica nevis itāļu. Ja pagaršotu tad ne....tu.
????

pirms gada, 2020.09.09 19:06

Google

Apskatieties, kāda ir sicīliešu pica)

pirms gada, 2020.10.13 18:17

Priekulē