Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Gramzdas pamatskolas līdzpārvalde pirmajā gadā sarīko vairākus konkursus

Gramzdas pamatskolā šogad pirmo reizi skolēni cīnījās par tituliem – februāris bija mēnesis, kad noteica, kurš ir superpuika, bet martā – kas ir supermeitenes titula cienīga. Līdz ar pirmsskolas skolotājas Aritas Buces atnākšanu izveidota arī skolēnu līdzpārvalde. Nākamais pasākums paredzēts šopiektdien - Māmiņu dienas svinības.

"Viņa ienesa mūsu skolā jaunu dvesmu," par A. Buci teic Linda Klāra Pickēna, kura arī darbojas līdzpārvaldē un martā izcīnīja "Supermeitenes" titulu. Par Superpuiku sīvā konkurencē kļuva Elvis Lūšis. Līdzpārvaldei izdevies arī sarīkot pašu spēkiem diskotēku un Sieviešu dienas atrakcijas - "Skaistuma paradīzē" skolotājas tika gan pie meikapa un lakotiem nagiem, gan dažādām frizūrām, kā arī varēja demonstrēt veiklību. "Gribējām, lai skolā kaut kas notiek. Lai nav tikai jāmācās," paskaidro L.K.Pickēna. Kā jau pirmajā darba gadā, idejas tik ātri nenākot.

"Viņi mums lūdzās labākas atzīmes, bet mēs jau prātīgas meitenes – kā ir, tā arī likām," par puišu vērtēšanu atceras L.K.Pickēna. Arī meitenēm bija jāpiedalās dažādās darbnīcās - jālāpa zeķes, jādzied, jāpiedalās dažādās sp[orta aktivitātēs, kā arī bija jāveido frizūra.

"Konkursa ideja bija no mana skolas laika, Vaiņodes internātpamatskolā bija līdzīgs konkurss Lūcijām. Nu jau 12 gadus kā esmu skolu beigusi un arī Lūcijas vairs nav tik populāras, bet ideja man patika," teic skolotāja A. Buce. "Man likās, ka bija baigi feini," viņas vērtējums daudz neatšķiras no skolēnu teiktā. Uzdevumi plānoti tādi, lai tos var veikt gan pirmklasnieki, gan lielākie skolēni. Viens no uzdevumiem zēniem bija pareizi salikt gaļas maļamo mašīnu - ja neesi ar tādu darbojies, diez vai pareizi ieliksi asmenīti.

Gramzdas pamatskolā zēni ir 2/3 no visiem 57 skolēniem.
Līdzpārvalde: Renāts Siksna (prezidents), Vilis Lindens (sekretārs), Ralfs Grinbergs, Signe Palubinska, Ieva Priščepova, Endijs Staigvils un Gvido Henkels.

Pievieno komentāru

Priekules novadā