Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Gaišāk, ērtāk un siltāk 1

Ceturtdaļgadsimta jubileju Priekules bērnudārzs "Dzirnaviņas" gaidīs jaunā "mētelī" un "zābakos". Tajā īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts.

Nomainīta apkure, elektroinstalācija, logi, ārdurvis, jumts, nosiltinātas sienas, uzstādīta jauna ventilācijas sistēma – šovasar pirmskolas izglītības iestādē (PII) paveikto uzskaita tās vadītāja Ina Dalbiņa. Ēka uzvilkusi jaunu "mēteli" un "zābakus", viņa salīdzina no bēniņiem līdz pagrabam veiktos darbus. Otrdien to nodeva ekspluatācijā, bet svinīgā atklāšana iecerēta augusta beigās.

"Darbi ritēja ļoti raiti. Viss ir padarīts laikā un pēc plānotā grafika," par firmas "Būvnieks" un apakšuzņēmēju veikumu ir gandarīta vadītāja.

Ārpus projekta nomainīta kanalizācija, bet neatjaunots paliek ūdensvads. Pašlaik bērnudārza telpās veic kosmētisko remontu.

Par uzņemšanas kārtību var lasīt šeit.

Energoefektivitātes paaugstināšanas projekta izmaksas:

Kopējās – 379695 lati,
Attiecināmās – 275023 lati,
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta devums – 85 procenti,
Priekules novada domes līdzfinansējums – 15 procenti.

Vairāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

priekulniece

kur audzinātājas un mīļās auklītes kas visu dara un novēlu viņām izturību.

pirms 7 gadiem, 2012.08.04 17:51

Priekules novadā