Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Februārī gaidāmi Priekules jubilejas pasākumi

Pilsētas dzimšanas dienas svinības sāksies 3. februārī, kad mazākie pilsētnieki un viņu draugi tiek aicināti uz diskotēku ''Svinam Priekules dzimenīti!'', kurā kopā ar Mikipeli verēsim baudīt konfeti lietu un jautras dejas, ziņo pasākumu rīkotāji.

Galvenās svētku svinības plānotas 11. februārī pulksten 17, kad koncertu sniegs Mārtiņa Ruska ''Trio'' un Priekules pašdarbības kolektīvi - deju studija ''Ķiņķēziņi'', vidējās paaudzes deju kolektīvs ''Duvzare'', senioru ansamblis ''Zilais lakatiņš'' un pirmsskolas izglītības iestādes ''Dzirnaviņas'' muzikālie audzēkņi. Pasākuma gaitā jubilejas reizē par īpašiem nopelniem iedzīvotājiem tiek pasniegti Priekules novada augstākie apbalvojumi.

Apbalvojums ''Goda priekulnieks'', 89. pilsētas gadskārtu atzīmējot, tiks pasniegts Priekules pirmsskolas izglītības iestādes vadītājai Inai Dalbiņai un elektromontierim Visvaldim Ivanovam.

Priekules novada pašvaldības ''Atzinības rakstu'' saņems Vilma Anziķe, Regīna Jurkovska, Jovita Novika, Nataļja Starpina, Gaļina Gūtmane, Olga Jegorova, Agnese Pinkovska, Inguta Melluma un Maija Grantiņa.

24. februārī ikviens aicināts noskatīties filmu jauniešiem ''Inteliģentie huligāni''. Filma stāsta par jauniešiem, kurus ekstrēmajā un ielas sporta kultūrā vairs neuzskata par huligāniem, bet pilntiesīgiem sportistiem. Inteliģentie huligāni ir tie, kas vēlas radīt un dzīvot dzīvi bez tiesnešiem.

25. februārī ar cirka šova programmu ''Karabas'' palīdzību, cirka cienītājus gaida priekšnesumi, tādi kā, žonglēšana, nažu mešana, ilūzija, interaktīvie numuri, iesaistot skatītājus, klauna uzstāšanās, ekvilibristi, akrobātiskie triki, uguns šovs un citi.

Visa mēneša garumā Priekules Kultūras nama izstāžu zālē būs skatāma liepājnieces Gintas Stavrovskas gleznu personālizstāde.

Svētku pasākumu virkni Priekules Kultūras namā 4. martā noslēgs Priekules bērnu un jauniešu koncerts ''Tev, mana pilsēta!''. Dalību koncertā un pilsētas sveikšanā ņems pirmsskolas izglītības iestādes ''Dzirnaviņas'' bērni, Priekules vidusskolas dziedātāji un dejotāji un Priekules Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

Pievieno komentāru

Priekules novadā