Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Draudzes dienās Priekulē rīko arī fotoorientēšanos un talantu vakaru

Priekules baptistu draudze no piektdienas, 19. jūlija, rīko "Draudzes dienas 2013" ar moto "Kristus misija pasaulē". Būs gan atrakcijas un izklaide, gan lekcijas un kinovakari.

Līdzīgs pasākums un spēle "Lielā pastaiga" bija arī pērn, pastāsta draudzes mācītājs Mārcis Zīverts, pilsētā noteikti to juta. "Komandām bija ap 40 uzdevumu, bija jāpelna punkti. Piemēram, foto ar bārdainu svešinieku deva 400 punktus, foto ar motociklistu - 200, tad vēl vajadzēja foto ar pārdevēju. Vienīgais Priekules motociklists bija kādās piecās bildēs, pārdevējas jau zināja, ka vajadzēs fotografēties. priekulē bija jautrība," atceras M. Zīverts. Šogad "Lielā pastaiga" veidota kā fotoorientēšanās - katrai komandai būs 20 fotogrāfiju ar vietām, detaļām, kas jāatpazīst Priekulē, un jādodas uz šiem kontrolpunktiem.

Sestdien divas lekcijas par misiju mūsdienās - pulksten 11 un 12 - vadīs Kristīne Ēce, kura bijusi misionāre 30 valstīs. Pulksten 17 sāksies talantu vakars "Dieva dāvana man". Pērn priekšnesumu klāsts bijis varen plašs, atceras M. Zīverts. Starp kolorītākajiem viņš nosauc kāda 85 gadus veca kunga trompetes spēli, deviņgadīga puikas oriģinālo keksu recepti, sešgadīgas meitenes eksperimentu ar ūdens pārmaiņām. Pats M. Zīverts demonstrējis, kā divās sekundēs var salocīt T-kreklu līdzņemšanai.

Svētdien paredzētas arī spēkavīru sacensības.


Pievieno komentāru

Priekules novadā