Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bunkas kultūras nams aicina rokdarbniekus un amatniekus uz kopīgu izstādi

Uz kopīgu izstādi un rokdarbnieku un amatnieku tikšanos Bunkas kultūras namā aicina tā vadītāja Malda Andersone. Izstādes atklāšana notiks 3. martā un tā ilgs līdz 8. martam. Lūgums pieteikt savus darbus un dalībniekus.

Kā informēja M. Andersone, izstāde būs veltīta Latvijas simtgadei, lai parādītu, cik prasmīgi rokdarbnieki un amatnieki ir mūspuses cilvēki. Piedalīties aicināti gan rokdarbnieki: adītāji, audēji, šuvēji un citi, gan amatnieki, kas savus darbus gatavo no koka, metāla un citiem materiāliem.

''Tie var būtu gan cilvēki, kas strādā mājās, lai ar saviem darbiem iepriecinātu ģimenes locekļus un draugus, tās var būtu biedrības, pulciņi, interešu kopas un visi citi, kam ir čaklas rokas,'' sacīja M. Andersone.

Izstāde paredzēta vērienīga – tajā aicināti piedalīties dalībnieki no visa bijušā Liepājas rajona un arī tālākām vietām. Gaidīti būs gan rokdarbi un amatniecības darbi, gan to darinātāji.

Izstādes atklāšanu ar saviem darbiem un dziesmām kulpinās Bārtas etnogrāfiskā ansambļa dalībnieces un dziedošais Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts.

Pievieno komentāru

Priekules novadā