Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bīstamajai ēkas fasādei Aizputes ielā aizsargsietu liks Priekules novada dome 15

Aizputes ielā 7, bijušajai pienotavai, par pašvaldības naudu liks aizsargsietu ēkas fasādei ielas pusē, bet īpašniekam – SIA “Arājs ABIM” – uzlikts pienākums atlīdzināt izdevumus mēneša laikā pēc rēķina saņemšanas, nolēmuši Priekules novada domes deputāti 26. septembra sēdē.

Līgums pēc cenu aptaujas noslēgts ar SIA “Priekules nami” par 1054 latiem. Termiņš – 10. oktobris.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

kaa ta

Priekules dome neko neliks, ja nu vieniigi kafiju ar cepumiem veederaa...varbuut finansees liksanu? Un tad gadiem gaidiis no vecaa daanu krabja kaadu naudu....

pirms 6 gadiem, 2013.09.29 15:13

un tā

Dome jau gadiem gaida, kad šī broblēma pati no sevis atrisināsies. Rīko tik sēdes, pieņem lēmumus, bet pienotavas ēka lēnām drūp un jūk. Tiem domniekiem, kuri balsoja pret kardināliem lēmumiem, vajadzētu pašiem divas reizes vismaz dienā nostaigāt gar pienotavu, jo viņi ar savu balsojumu uzskatīja, ka tur viss kārtībā. Par Priekules novada administrācijas bezdarbību iedzīvotāju dzīvības un veselības apdraudējuma novēršanā pret balsoja M.Andersone, Inita Rubeze, Arnis Kvietkausks, Inese Kuduma, Andis Eveliņš, Mārtiņš Mikāls, Ainars Cīrulis, Vija Jablonska, Ilgonis Šteins. Lūk šie tautas ''kalpi'' un iedzīvotāju interešu ''āizstāvji'' ar savu balsojumu parāda savo īsto attieksmi pret iedzīvotājiem.

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 13:05

to un tā

Tieši tā "Dome jau gadiem gaida" , kad pie teikšanas bija pati Arta. Arta varētu arī atmaksāt apmēram 800ls zaudējumus, kuri radās sasaucot ārkārtas sēdi 4 dienas pēc ikmēneša sēdes!! "ar savu balsojumu parāda savo īsto attieksmi pret iedzīvotājiem"- tas balsojums jau nebija par to vai sakārtot pienotavu vai nē.

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 14:30

Interesanti

Te kāds ''to un tā'' kaut ko nejauc, kad Arta ir bijusi pie teikšanas? Jau otro sasaukumu pie teikšanas ir Priekules ''Angele Merkele'' aliass Vija, kura tāpēc jau savācot apšaubāmu ''deputātiņu'' pārpalikumus savā pārākumā ''novāca'' savu galveno konkurentu Artu un tagad var svinēt Pirra uzvaru. Vija necieš savā tuvākā apkārtnē par viņu spējīgākus cilvēkus, tāpēc tos vienkārši novāc no sava ceļa.

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 17:15

Atkarīgie

Domes sastāvā ir tik ''atkarīgi'' deputāti, kas atrodas darba attiecībās ar pašu domi, tad vai viņi iedrošinās ''lekt'' acīs Vijai, savai darba devējai? Tāpēc jau viņi ''dejos'' pēc Vijas norādes. Tādi ''atkarīgie ir M.Andersone, Bunkas kult.nama direktore, Inita Rubeze, Priekules MMS direktore, Inese Kuduma Kalētu skolas direktore, Mārtiņš Mikāls, sporta halles metodiķis. Četri balsotāji par savu darba devēju balsos jebkuros laika apstākļos. Bet šie balsos pēc norādes no augšas, nevis iedzīvotāju labā. Bet nabaga ugundzēsējs lūk nevar būt deputāts, tāda ir kārtība Latvijā. Absurda un murgaina. Bet kā vienmēr kādam izdevīga.

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 17:52

ai

Mikālam jau nu gan nevajadzētu būt deputātam , ļoti slikti tiek galā ar metodiķa darbu , VIENKĀRŠI VISU NEVAR PASPĒT, UGUNSDZĒSĒJI , HALLĒ METODIĶIS, DEPUTĀTS , un ja likums neatļauj būt par deputātu ,( ar ko Mikāls atšķiras no otra deputāta , kurs nolika mandātu ), kāpēc jātur tāds , padomājiet , kāpēc aizgāja vaiņodnieks , jo viss bija yzkrauts viņam , bet tagad Raitim . Cilvēks netiek galā ar darbu , bet neviens to itkā neredz.

pirms 6 gadiem, 2013.10.12 20:54

priekulniece

lai arī padežūrē domnieki uz maiņām.

pirms 6 gadiem, 2013.09.29 16:56

Dežuranti

Domnieki labāk dežūrēs pie savām kompensācijām par savām telefona sarunām un transporta izdevumiem, viņiem nav laika staigāt gar pienotavu un pasargāt iedzīvotājus no krītošiem ķieģeļiem.

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 17:19

VAU

aIZSARGSIETU ARI VAJADZĒTU UZLIKT PRIEKULES PUĶU VEIKALAM,KURŠ ATRODAS BIJUŠAJĀ MORGĀ PIE SLIMNĪCAS,TUR NEKAUNĪGI NEIZSNIEDZ ČEKUS PAR PIRKUMU

pirms 6 gadiem, 2013.09.29 21:05

.............

Kur tos čekus pie sienas līmēsi?

pirms 6 gadiem, 2013.10.03 12:37

nesmuki

tā jau ir. skaudība esot latvieša maize. ja kāds kautko izveido un uztaisa, tad tik grib nomelnot.
pati esmu bijusi un iepirkusies, ziedi skaisti, pārdevēja laipna un čeks vienmēr iedots.

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 17:26

čeks

čekam obligāti ir jābūt , tāda ir prasība, un to nu gan MORGAS veikalam jāizsniedz . ļoti labi , ka kāds to tomēr redz un pasaka.

pirms 6 gadiem, 2013.10.12 20:29

VAU

aIZSARGSIETU ARI VAJADZĒTU UZLIKT PRIEKULES PUĶU VEIKALAM,KURŠ ATRODAS BIJUŠAJĀ MORGĀ PIE SLIMNĪCAS,TUR NEKAUNĪGI NEIZSNIEDZ ČEKUS PAR PIRKUMU

pirms 6 gadiem, 2013.09.29 21:05

vēlētājs

Redz kā,tautas kalpi,jaunievēlētie,knapi degunus apsildījuši jau balso pret iedzīvotāju drošības interesēm,nekas,gan jau vēl būs vēlēšanas. Jablonskas kundze vispār šai amatā ir aizsēdējusies par ilgu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 17:50

kāpēc

pārdevēja pati sevi slavē,čekus nedod,a kāpēc citās puķu bodēs nav problēmu.Kaut uz ateju ej,bet nevajag citus par stulbeņiem uzskatīt,puķes ari nav no svaigajām morgā.

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 22:21

Priekules novadā