Apstrīdēs konkursa rezultātus 26

No trim pretendentiem Priekules sporta halles virtuves apsaimniekošanai Priekules domes komisija ceturtdien izvēlējās SIA “Zviedru vārti”. Agris Vizulis plāno rezultātus apstrīdēt.

Izvēlas labāko
Konkursam par daudzfunkcionālās sporta halles virtuves bloka nomu pavisam pieteicās trīs pretendenti – “Zviedru vārti”, SIA “Vizulis” un nesen dibināts uzņēmums SIA “Extera”. Saskaņā ar nolikumu, to piemērotība tika izvērtēta pēc punktiem. SIA “Zviedru vārti” esot savākusi visvairāk punktu.

“Viņi bija ar atrāvienu, vairāk nekā septiņdesmit punktu, “Vizulim” un “Exterai” – abiem līdzīgi, ap piecdesmit. Mums nav īpašu uzstādījumu, kad jāsāk strādāt. Galvenais, lai rudenī hallē būtu nodrošināta skolēnu ēdināšana,” klāsta M. Baumanis.
Vēl jānoformē oficiāls protokols, lēmums jāapstiprina Priekules domes sēdē.

V. Kadaģis spriež, ka darbu hallē varētu sākt ap Jāņiem. “Ja viss ies labi ar iekārtu iegādi, aprīkojumu, uz Jāņiem būs. Savulaik veikalu arī atvēru uz Jāņiem. Vēlākais, uz augustu noteikti,” rēķina V. Kadaģis.

V. Kadaģis ir “otrais numurs” Latvijas Pirmās partijas un “Latvijas ceļa” sarakstā, kas startē Priekules novada domes vēlēšanās.

Cels pretenzijas
SIA “Vizulis” apsaimnieko Priekules un Vaiņodes vidusskolas virtuves.

“Maigi izsakoties, tas ir aizdomīgi, aizdomas ir par vairākiem punktiem. Vispirms – nolikums nebija atbilstošs Ministru Kabineta noteikumiem. Acīmredzot viņi negrib mani, bet es celšu pretenzijas. Nevaru tikai pateikt, kādā līmenī,” pēc rezultātu uzzināšanas “Kursas Laikam” apliecināja A. Vizulis. Viņš norādīja, ka šajā jomā strādā vairāk nekā astoņus gadus, ir iegādātas iekārtas, organizēts darbs.

“Nestādos priekšā, kā cilvēki, kuri nekad nav strādājuši šajā sfērā, var ekonomiski pamatoti izstrādāt cenas, nezinot tehnoloģiskās kartes. Runāju ar Pārtikas un veterināro dienestu, arī viņiem liekas dīvaini, ka pārtikas tirgotāji kļūst par ēdinātājiem. Uzskatu, ka viņi nav konkurenti. Viņam vispār ir iekārtas, cilvēki, kas strādās?” vaicā A. Vizulis.

Jautāts, ko pats darīs pēc 31. maija, kad beidzas līgums par virtuves apsaimniekošanu Priekules vidusskolā, A. Vizulis skābi pajoko: “Izvākšu iekārtas un ar visām braukšu uz Angliju.”

Nomai tika piedāvāti 167 kvadrātmetri par 167 latiem mēnesī, vēl jāmaksā par elektrību – virtuves blokam uzstādīts atsevišķs skaitītājs. Elektriskās plītis un vārkatls par aptuveni pieciem tūkstošiem latu nāk “pūrā” no domes.

Pievieno komentāru

Komentāri 26

Zviedru vārtu spoks

Kuram interesē, kas garšo lidotājam, zinātājāi vai citiem lauķiem. "Konkursa" uzvarētājs ir zināms, tāpēc nav vērts te diskutēt par ēdiena kvalitāti. Ja Vizuļa kungam gadījumā izdosies pierādīt savu taisnību, tad ēdisim viņa delikateses.

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 13:15

lidotājs

pieticīgā - piedodiet, atvainojiet, bet vai tas bērns var atļauties vairāk par kartupeļiem ar mērci ? smieklīgi tomēr, ka man par 1 cīsiņu jāmaksā LS 0,45. tas ir TIKAI par cīsiņu, BEZ kartupeļiem!
un par ēdienu - kas nu kuram baudāms.
un skolā neēd tikai 2-4 skolotāji ? paskaitīt vajag, paskaitīt! matemātika ir laba lieta! :)

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 17:23

pieticīgā

Žēl, ka tik vēlu atvēru šo rakstu. Kāpēc mēs viens otru tā noniecinām?
Māmiņ, kuras bērns pārrodas no skolas izsalcis, atnāciet uz skolu un pavērojiet, vai Jūsu bērns pusdienām iedoto naudu neiztērē našķos jau no rīta tā, ka pusdienām naudas nepietiek. Ja paliek kāds santīms, tad tikai kartupeļiem ar mērci. Pavērojiet, ko bērni lielāko tiesu izvēlas pusdienās- makaronus vai kartupeļus ar mērci. Reti kurš paņem klāt arī salātus. Bērniem darba diena ir gara, pēcpusdienā, arī tam, kurš paēdis krietnas pusdienas, gribas ēst.
Nav tiesa, ka ēdiens ir negaršīgs. Ēdieni ir vienkārši, bet baudāmi. Pati pusdienoju skolas ēdnīcā, pusdienas ēd gan skolas tehniskie darbinieki, gan skolotāji. Tikai 2-4 skolotājas neēd.

pirms 11 gadiem, 2009.05.15 19:35

Vaiņodē Strēle vēl sponsorē firmai trauku mazgātāju. vai nav jauki. gan jau pašas biznesā arī kaut kas no tā Vizuļa atlecis.

pirms 11 gadiem, 2009.05.13 14:08

Pavārīte Kristīnīte nu gan vairākus gadus tur nestrādā, labi ja otro...

pirms 11 gadiem, 2009.05.12 17:43

zinu, ko saku!

es teiktu taa- negarshiig, antisanitaari, pretiigi, nalaipni un dargi.

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 22:53

Pavārei Kristīnei nav garšīgi ēdieni,tāpec visi bērni skrien uz alejas ēdnīcu.Un skolotājas neēd skolā pusdienas.

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 22:29

saldummīle

gods un slava pavārei Kristīnītei un viņas superīgajiem saladajiem ēdieniem vairāku gadu garumā, paldies:))

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 21:28

vai tad??

vai tad Priekules vskk. ēdināšanas bloka galdi, krēsli, plītis ir Vizuļa????pirmo reizi ko tādu dzirdu!!!!varbūt kādu šķīvi nopircis SUPERNETO????NE TIKAI TĀS BEZGARŠĪGĀS DESAS???
domāju, ka daudz kas ir skolas pašas.Anglijā?????tai nevajag ne Vizuli, ne tādu iekārtu.Anglija ir aizslēgta un atslēga ir nolauzta:)))

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 20:25

nuja, ir teiciens:jauna slota tīri slauka...
nu nav bijušas aptaujas īpašniekam par ēdiena kvalitāti, bet kvantitāte jau neko neizsaka..ja vispār tāda ir.2.maiņā ēdot parasti nekā gandrīz nav,un tur jābūt lielam talantam pat kartupeļus izvārīt negaršīgi:Ddaudz kas jau atkarīgs no saimniecītēm..piedodiet bet ēdiens ir ļoti bieži zem katras krtikas!!!un tā šķivju aplaizīšana ar pirkstu, mērci regulējot..un manipulācijas ar desām pirkstos virtuozas:D
jā, nu neēd skolotāji, jo žēl izniekotās naudas un gribas ēst ātri atkal..kur tad ēdiena sāta sajūta??????????Liepu alejas ēdnīcā to pārdod par to pašu cenu un ēst gribas tikai vēlā pēcpusdienā...nu ņema līdz jā, iet uz Vārtu veikalu un tā ir.ja būtu labi, nu pieņemami, tad būtu cits iznākums.
citreiz jau nav pilnīgi ko ēst..ar latiem jau nepaēdīsi.
katrā ziņā būs visi ieguvēji, jo Priekulē nav kur brīvdienās paēst..un halle taču piesaista visādas tuvas un tālas spēles.
Lai veicas uzvarētājam labi pabarot priekulniekus un viesus!!Laba slava tālu skan.

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 20:06

zinātāja

Kadiķa kundze Skaidrīte ir ļoti laba pavāre, kura ilgus gadus godprātīgi strādājusi patērētāju biedrības ēdnīcā par šefpavāri un viņas ēdieni bija fantastiski garšīgi. Tā kā nav smuki runāt to, ko nezin. Lai Tev, Skaidrīte, veicas.

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 19:59

Tas,ka firma "Expera'' nesen nodibināta,nenozīmē ka nav pieredzes skolas ēdināšanā.Firmas organizatoriem ir liela darba pieredze skolas un kafeinīcas ēdināšanā.

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 19:00

Tas,ka firma "Expera'' nesen nodibināta,nenozīmē ka nav pieredzes skolas ēdināšanā.Firmas organizatoriem ir liela darba pieredze skolas un kafeinīcas ēdināšanā.

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 18:59

Tas, kas pārmet par nepareizi uzrakstītu firmas nosaukumu, arī nav draugos ar gramatiku.VAJAG BUT UZMANIGAK.Un, kāda gan starpība- EXTERA vai EXPERA. Nevienam tas neko neizsaka. Nodibināta firma ar vienu mērķi- iefiltrēties sporta hallē un Vaiņodes skolā.Būtu jau diezgan dīvaini, ja būtu uzvarējusi firma, kas neko nav vēl parādījusi. "Zviedru vārtu" uzvara- loģisks iznākums!

pirms 11 gadiem, 2009.05.11 15:02

skolnieces mamma

ja jau direktors neceļ iebildumus, ja viņam vienalga, viņš jau neinteresējas, ko ēd un vai ēd vispār kāds, tad Vizulis var strādāt.ja bērns pārnāk no skolas. nesaprot, ko un vai vispār ēdis, vai tas normāli?Lai veicas Kadaģa kungam. Kārtīgs cilvēks, ļoti saimnieciska, jauka kundze.Viņi panāks, ka visi, arī tās skolotājas, kas neēd. ēdīs halles ēdnīcā.Vizulis uz Angliju? Kas tur viņu gaida? Ar tādu attieksmi pret cilvēkiem, darbiniekiem, klientiem, atļausiet klusi pasmaidīt...

pirms 11 gadiem, 2009.05.09 17:50

!!!

posmkāji un gluki, jūs esat galīgi idioti, ko piesienaties par to grādīgo, paskatieties paši uz sevi un tad ķengājiet citus.Kadaģis vismaz rūpējas par darbiniekiem un tos ciena, un domās arī par bērniem un pilsētas viesiem un kvalitatīvu pakalpojumu. Nabaga Vizulītis-sen bija laiks aizvākties! Lai Kadaģim veicas!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.09 16:24

posmkājis

Kadeģis taču ir draudzes priekšnieks. Negribu ticēt par to nelegālo alkoholu. a ja labs pašdarinātais - lai noformē licenzi, patentu uz labu recepti un Priekulē būs par vienu veiksmīgu biznesu vairāk.

pirms 11 gadiem, 2009.05.09 10:41

skolniece

Cik zinu, tad tiešām dažas skolotājas vai nu labāk neēd skolā puzdienas vai arī iet uz "Zviedru Vārtiem" kaut ko nopirkt un paēst. Skolā es ar vairs neēdu, jo tas nav ēdiens, bet gan kaut kādas samazgas. Pretīgi paliek jau paskatoties uz to ēdienu, kur nu vēl viņu ēst. Un tās cenas arī ir vienkārši nepārspējamas. Ja nemaldos, tad par kaut kādu zupu (kura parasti sastāv no ūdens, dažreiz kāds kartupelis un bez garšas) + bulciņa maksā kkur ap latu. Tas tieši ir mazajiem, kur ir kopgalds. Nabaga bērni, ka nevar izvēlēties ko ēst. Un pēdējā laikā arī skolas kafejnīca bija ciet, bet tur ēda vairak cilvēku nekā skolas ēdnīcā :D Skolas ēdnīcā var tikai naudu iztērēt bezjēgā un tāpat beigās nepaēst.
To tik vēl vajadzētu, ja Vizulis uzvarētu tajā konkursā par to, kas ēdinās hallē. Smiekli nāk, tad viņš ne tikai skolu , bet arī halli novestu uz leju. Atradies te, kas domā apstrīdēt rezultātus :D Laikam domā, ka visiem baigi garšo viņa ēdiens.

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 23:44

Ilze Vainovska .vajag pareizi rakstit firmu nosaukumu .EXPERA .bet ne EXTERA .VAJAG BUT UZMANIGAK .

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 22:53

Priekules novadā