Apgleznos šķūni, vakarā būs sapulce un jaunu dalībnieku uzņemšana 4

Ar jau tradicionālu akciju ceturtdien, 27. augustā, jauno mācību gadu uzsāks Priekules mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, vēsta skolas direktore Inita Rubeze.

Šāgada akcijas sākums ir paredzēts pulksten 13 pilsētas centrā, pie veikala “Gaisma”. “Ikviens varēs piedalīties vecā šķūņa atjaunošanā, atsvaidzinot pirms vairākiem gadiem veidotos cilvēku siluetus,” aicina skolas direktore. Uz šo pasākumu var ierasties ne vien skolas pagājušā mācību gada audzēkņi, bet arī tie, kuri tur grib uzsākt mācības šogad.

Krāsas un otas darbam jau būšot sagatavotas.

Pēc gleznošanas akcijas pulksten 18 vakarā I. Rubeze aicina mūzikas un mākslas skolā pieteikties jaunus audzēkņus gan mūzikas, gan mākslas izglītības programmās. Šajā pašā laikā skolas zālē notiks jau esošo un nākamo audzēkņu vecāku sapulce, lai informētu par pašreizējo situāciju un turpmākajām izmaiņām skolas darbā.

“Zinot, kādi ir valdības lēmumi izglītības jomā, gribam ar vecākiem izrunāt visu, ko varam darīt, lai bērni iegūtu pamatizglītību mākslā un mūzikā, kā arī saglabāt šo skolu,” saka direktore.

Priekules mūzikas un mākslas skolā mācās 120 audzēkņu no visa Priekules novada un strādā 17 pedagogi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

x

izklausies jau arī pēc penša,ne ar ko neesi apmierināts! Labi, ka cilvēki vēl kaut ko organizē, neskatotis uz to, kas notiek ar mūsu mākslas skolām.Jauki, bērniem patika!Malači!

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 21:49

Jorens

Lai Priekulē būtu vairāk tādu pasākumu. Gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tos organizē savas pilsētas patrioti-mūzikas skolas pasniedzēji, jau 5 gadu. Lai atmostas arī tiešie par kultūras darbu atbildīgie, jums vajadzētu pamācīties, kā to darīt.

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 15:21

Prieks, ka mazajiem arī ir ko darīt,reizi gadā, bet ir!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 09:51

Priekules novadā