Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apglezno Priekules Mūzikas un mākslas skolas fasādi

Tradicionālā apgleznošanas akcija "Nāc un piedalies!", kas notiek pirms jaunā mācību gada uzsākšanas, šoreiz vērta krāsaināku pašu Priekules Mūzikas un mākslas skolas fasādi - ailes zem logiem. Pērn apgleznota tika saimniecības ēka.

“Mums ir svarīgi, lai jau skolas izskats, ārējā vide liecinātu un sagatavotu tam, ka šī nav parasta skola,” pamato akcijas koordinatore skolotāja Kristīne Cukura.

Diemžēl centieni izrotāt fasādi pievērš lielāku uzmanību tās bēdīgajam izskatam, pērnvasar skola vismaz tika pie jauna jumta. Skolas direktore Inita Rubeze skaidro, ka remontdarbi tiek plānoti "prioritāšu secībā". Vissliktākajā stāvoklī esot apkures sistēma. "Pa 60 gadiem tā ir pagalam. Šajā sezonā vēl pamocīsimies, nākamgad ceram to rekonstruēt," teic I. Rubeze. Nākamam vajadzētu būt zāles izbūves projektam - zāles šobrīd nav, ir tās vajadzībām pielāgots gaitenis. Fasādes renovācijas projektu mēģinājuši iesniegt pirms trim gadiem energoefektivitātes celšanas programmai, kas finansējusi arī pirmsskolas iestādes "Dzirnaviņas" siltināšanu, taču noraidīts kā kritērijiem neatbilstošs.

Pievieno komentāru

Priekules novadā