Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apdāvina Priekules un Vaiņodes novada mazuļus

Augusta pēdējā nedēļā Vaiņodē un Priekulē viesojās zviedru organizācija ‘"Lettlands Vanner", kuri bija atveduši 14 metrus garu humānās palīdzības kravu.

Viesu grupā bija arī "Lettlands Vanner" prezidents Ragnārs Holmbergs un aktīvākie humānās palīdzības "vācēji" Zviedrijā, kuri vēlējās piedalīties mantu izdalē visās mūsu sadarbības organizācijās:  Vaiņodes internātskolā, Purmsātu speciālajā internātpamatskolā, Priekules slimnīcā un novada sociālā dienesta izkraušanas punktā - Vaiņodes ielā 6.

Sūtījumā bija arī trīs kastes ar uzrakstu - "Medicīnas māsai, kas pirmo reizi mājās apmeklē jaundzimušo…" - 12 mazākas kastītes gan rozā, gan svītrainās krāsās, tajās sagādātas pirmās nepieciešamības preces jaundzimušajam.

Ar zviedru draugu atļauju visas 12 kastītes nodevām Priekules novada dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Ivetai Juškevičai - reģistrējot novadā dzimušos bērniņus, nodot dāvinājuma kastīti no organizācijas "Lettlands Vanner".

Jau septembra sākumā pirmās dāvanas ir sasniegušas adresātus, proti - Madara Staigvila un Leons Vilkaveckis ar meitiņu ALISI, Anita Sikorska un Sandis Vecvagars ar meitiņu EMĪLIJU un Jurgita Stonkute un Vidmants Jakšts ar meitiņu ELISU.

Paldies "Lettlands Vanner" par vajadzīgajām lietām mūsu novada organizācijām, un vēlu, lai mēs vairāk spētu novērtēt šo pašaizliedzīgo darbu un nekad neaizmirstu pateikt paldies.

Daiga Egle, Zviedru sadarbības kontaktpersona

Pievieno komentāru

Priekules novadā