Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz sakopšanas talku ugunsnelaimē cietušajos "Strautiņos" 3

Ugunsgrēks Virgas pagasta "Strautiņos" otrdien nopostījis saimniecības ēku, kur mitinājās četri zirgi, sīklopi, bet otrajā stāvā – saimniece Urzula Kronberga.

Svētdien pulksten 10 "Strautiņos" plānota arī talka, lai aizvāktu nodeguļus un tiktu galā ar pusdegušajiem siena ruļļiem, kas visu laiku dūmo un reiz jau atkal aizdegušies.

Šobrīd zirgi, to vidū arī grūsna ķēve, atrodas zem klajas debess. Segas viņu apsegšanai un citu nepieciešamo atvedusi Dzintra Blūma no blakus esošajiem "Stiebriņiem", kur arī tur zirgus. Paglābušies arī abi suņi, kazas, truši, kaķis, bet vistas un divi kaķi aizgājuši bojā.

Pa šīm dienām atvests gan siens un barība suņiem, gan auzas, taču U. Kronberga teic, ka ļoti nepieciešama būtu lopbarības sāls, par vitamīniem vai piedevām imūnsistēmas stiprināšanai varētu domāt arī vēlāk.

Palīdzēt solījuši ierasties Priekules vidusskolas audzēkņi, svētdien uz talku sanāks pieaugušie. Līdzi gan jāņem dakšas, lāpstas utt., jo visi instrumenti sadeguši.

Lielākā palīdzība būtu, ja atrastos kāds zinošs cilvēks, kurš palīdzētu izveidot tāmi un pateiktu, kādi materiāli nepieciešami, lai ēkai atjaunotu jumtu. U. Kronbergu var sazvanīt pa tālruni 26264097.

***
Var ziedot biedrības "Zirgi cilvēkiem" kontā: LV40008159372, DnB banka, LV 29 RIKO 0002013244186, ar norādi "Palīdzība Urzulai Kronbergai".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Urzula

P.S. Nevis Bunkas, bet gan Purmsātu jauniešiem un draugiem no Liepājas un Grobiņas......paldies, jūs esat zelts!;)

pirms 6 gadiem, 2013.01.13 19:01

Urzula

Bez komentāriem.......
Vispirms jau par Dzintras Blūmas lomu, jo pilnīgi nevietā ir ''segas viņu apsegšanai un citu nepieciešamo''. Paldies viņai par divām segām, bet par pārējo pagaidām sagādāto, es teikšu paldies tieši Rīgas, Rīgas raj. staļliem un tām meitenēm, kas ziedoja savu laiku, degvielu un brauca uz Paplaku.
Paldies cilvēkiem par lielo atbalstu........jūs esat fantastiski, lai neteiktu vairāk! Dzīvnieki paēduši, es saģērbta un zem jumta virs galvas......PALDIES visiem un ikvienam!
Paldies Priekules domei par speciālista piešķiršanu un ne tikai.....
Paldies Paplakas un Bunkas jauniešiem par piedalīšanos talkā...kopā mēs padarījām daudz!:)

pirms 6 gadiem, 2013.01.13 18:07

Priekules novadā