Aicina uz ikgadējo Senioru zaļumballi ''Ģildēnos''

Pagājis tieši gads, kopš Priekules novada Bunkas pagasta ''Ģildēnos'', vairāk nekā tūkstoš senioru piedalījās zaļumballē. Pateicoties māju saimnieku atsaucībai, arī šogad senioru tiek aicināti izlīksmoties īsti latviskā garā! Kā agrāk, kad māju sētā svētku reizē sabrauca viesi no tuvienes un tālienes, kā arī kārtīgi lauku muzikanti, kuri spēlē latviska stila mūziku un mūsu dzimtā valodā.

Zaļumballe notiks 2. jūnijā no pulksten 12 Priekules novada Bunkas pagasta ''Ģildēnu'' mājās. Par muzikantiem, kas nodrošinās dejotprieku un līdzi dziedāšanu, uzaicināti lauku kapelas - ''Luste'' no Durbes novada Lieģiem un ''Paurupīte'' no Rucavas novada. Pasākuma laikā visas dienas garumā darbosies bufete un tradicionālo silto ēdienu - gardumu virtuve. Pašiem līdzi jāņem cienasts sev un citu kompānijas biedru pacienāšanai, kā arī drošības pēc kāda sega vai spilvens sēdēšanai.

Dalība pasākumā par ziedojumu – 1 eiro no cilvēka. Ierašanās pasākuma vietā no pulksten 11 līdz 11.45.

''Lai pasākums būtu interesantāks, uzdodam mājas uzdevumu. Proti, Jums uz zaļumballi atvest un citiem dalībniekiem piedāvāt savam novadam-pagastam raksturīgu rokdarbu izstādi ar iespēju darbus nopirkt vai citiem ciemakukulim mājās pārvešanai piedāvāt iegādāties kādus Jūsu apkaimē ceptus gardumus,'' aicina zaļumballes rīkotāji.

Pieteikšanās un sīkāka informācija līdz 18. maija pulksten 18 pie zaļumballes idejas autores Maldas Andersones pa tālruni 29296265.

Pievieno komentāru

Priekules novadā