Aicina pieteikt Goda un Gada priekulniekus 10

Priekulē jau sesto gadu uzsākta iedzīvotāju aptauja apbalvojuma titula Goda un Gada Priekulnieks izvirzīšanai, informē novada domes priekšsēdētājas vietniece Arta Brauna.

Apbalvojumu "GODA PRIEKULNIEKS" piešķir par sevišķiem nopelniem Priekules labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

Apbalvojumu "GADA PRIEKULNIEKS" piešķir par nozīmīgu ieguldījumu kādā valsts, pašvaldības, sabiedriskajā vai saimnieciskajā darbā par konkrētu periodu (gadu).

Apbalvojumiem var izvirzīt gan Priekules pilsētas iedzīvotājus, gan personas, kuras dzīvo un darbojas Latvijā vai ārzemēs.

Pieteikumu apbalvojumiem var iesniegt Priekules novada iedzīvotāji individuāli vai arī kolektīvi, iesniedzot vienu kopīgu pieteikumu.

Aptaujas anketas ir saņemamas Priekules novada domē pie sekretāres, pasta ēkā,  poliklīnikā, veikalā TOP (Galvenā ielā) un "Zviedru vārti", kā arī Priekules novada mājaslapā www.priekulesnovads.lv sadaļā - Aktualitātes.

Iedzīvotāji priekšlikumus var iesniegt līdz 1. februārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Brauciet

Un ja dome vēlas apbalvot tos, kas ārzemēs, tad jau drīz te maz kas paliks, jo dome reklamē - brauciet prom uz ārzemēm. Mazāk paliks novados iedzīvotāji, bet domes darbiniekiem mazāk problēmu, jo cilvēku jau nebūs un arī problēmu mazāk. Jau tautu tēvs J.V.Staļins teica - nav cilvēka, nav problēmas.Viss labais ir sen aizmirstais.

pirms 9 gadiem, 2012.01.09 16:44

Par centību.

Raksta virsraksts precīzi izsaka Priekules aptauju- APBALVOS SAvĒJOS. Tikai SAVĒJOS no domes galma un tuvākās apkārtnes. Kurš nav savējais, tam nekas nespīd. Diemžēl. Vai Modries Ķepars nav savējais, viņš zin no galvas visiem vārdiem vārda dienu datumus, par to apbalvot. Vai Kombuļu Inese nav savējā, viņa veicināja tautu draudzību starp latvju zeltenēm un dāņu pensionāru, par to apbalvot. Viņa centās uzlabot mūsu tautas dramatisko demogrāfisko situāciju. Vismaz centās, dānis neizturēja, diemžēl.

pirms 9 gadiem, 2012.01.09 16:37

Aplis

Tā kā Priekulē cieņā visādi Zelta apļi, tad iesaku tos apbalvojumus atkal sākt no sākuma. Domē taču saglabājies apbalvoto saraksts un var sākt atkal no sākuma un iziet to sarakstu no jauna, piemēram, 2007.gadā sāka apbalvot V.Jablonsku, var atkal sākt ar viņu, ilgi nav apbalvota. Par ko, var atrast, ja domes galms labi pameklēs. Piemērām, par reklāmām Latvijas rādio, aicinot par oligarhiem balsot un viņu biznesa interesēm.

pirms 9 gadiem, 2012.01.09 08:42

Ārzemnieks

Par Priekules Goda pilsoni pēc nolikuma varētu kļūt arī Baraks Obama, Angele Merkele un Rīgas mērs Nils Ušakovs, par ieguldīju Priekules Novada sadraudzības stiprināšanā starp Priekules iedzīvotājiem un amerikānu un vācu tautām, kā arī Rīgas krievu valodas lietotāju iedzīvotājiem. Priekulē par SC nobalsoja 88 vēlētāji.

pirms 9 gadiem, 2012.01.07 13:06

Goda pilsonis

Tā kā Priekulē ir cieņā ZELTA apļi un neizbraucāmi krustojumi, kuros katru dienu notiek negadījumi (trešdien Paplakas krustojumā policijas auto nedeva ceļu citam transporta līdzeklim un notika sadursme, bet piektdien no dzīvojamās mājas pagalma Liepājas ielā 25 uz Aizputes ielu, auto nedeva ceļu velosipēdistei un notika sadursme), tad par lielu ieguldījumu un plānošanu ceļu satiksmes uzlabošanā Priekulē apbalvot ar Nobela prēmiju Zelta Apļu nominācijā Priekules Novada domes plānošanas attīstības nodaļas vadītāju deputātu M.Baumani, par pašaizliedzīgu darbu priekulnieku dzīvības draudu un veselības apdraudējuma iespējamo risku novēršanas programmas ieviešanu un realizāciju Priekules novadā.

pirms 9 gadiem, 2012.01.07 12:58

***

Darba darītāji, diemžēl, novadā nav cieņā! Toni nosaka mutes bajāri un izvirtuļi, kuri ir arī naudas tērētāji...

pirms 9 gadiem, 2012.01.06 21:16

Varbūt šogad varētu izvirzīt tiešām darba darītājus nevis tos, kas regulāri zīmējas.

pirms 9 gadiem, 2012.01.06 21:02

Priekulē