Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina ieteikt Gada un Goda priekulniekus 3

Vēl līdz 1. februārim iedzīvotāji var iesniegt priekšlikumus apbalvojumiem "Gada un Goda priekulniekam".

Apbalvojumu "GODA PRIEKULNIEKS" piešķir par sevišķiem nopelniem Priekules pilsētas labā, kas var izpausties valsts, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

Savukārt apbalvojumu "GADA PRIEKULNIEKS" piešķir par nozīmīgu ieguldījumu kādā valsts, pašvaldības, sabiedriskajā vai saimnieciskajā darbā par konkrētu periodu (gadu).

Apbalvojumiem var izvirzīt gan Priekules pilsētas iedzīvotājus, gan personas, kuras dzīvo un darbojas Latvijā vai ārzemēs.

Pieteikumu apbalvojumiem var iesniegt Priekules novada iedzīvotāji individuāli vai kolektīvi, iesniedzot vienu kopīgu  pieteikumu.

Aptaujas anketas ir saņemamas Priekules novada domē pie sekretāres, poliklīnikā, veikalā "Top" (Galvenā ielā), "Zviedru vārtos", sporta hallē pie administratora, kā arī Priekules novada mājaslapā www.priekulesnovads.lv sadaļā "Aktualitātes".

Apbalvojumus piešķirs jau septīto reizi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ilga

Steidzami vajag naudu? Izvēlies-ātrie kredīti http://www.salidzini.lv/atrie-krediti

pirms 6 gadiem, 2013.01.25 09:15

Priekules novadā