Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Administratīvā apgabaltiesa pārceļ SIA "Vizulis" un Priekules novada domes lietas skatīšanu 6

Tiesas sēde, kad no jauna skatīs lietu pēc būtības, pārcelta uz 30. aprīli, informēja dministratīvajā apgabaltiesā. Iepriekš sēde bija nolikta uz 16. aprīli.

Tiek apstrīdēts Priekules pilsētas domes 2009. gada 4. jūnija sēdes lēmums par virtuves ar palīgtelpām iznomāšanu skolēnu, kā arī apmeklētāju ēdināšanas organizēšanai Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē – izvērtējot pretendentus, dome nolēma līgumu slēgt ar SIA "Priekules Zviedru vārti".

Iepriekš administratīvā rajona tiesa apmierināja SIA "Vizulis" prasību daļēji, atzīstot domes lēmumu par prettiesisku un uzdot pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju. Šo spriedumu apgabaltiesā pārsūdzēja abas puses, jo SIA "Vizulis" prasīja kompensāciju vairāk nekā 30 tūkstošu latu apmērā.

Administratīvā apgabaltiesa iepriekš lietu skatīja, bet atzina par sarežģītu un prasīja papildu laiku sprieduma sagatavošanai. Tomēr arī pēc tam spriedums nesekoja, bet lēmums lietu skatīt no jauna pēc būtības, bet rakstveida procesā, t.i., bez iesaistīto pušu klātbūtnes.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

bijusī

Ko var tiesāties pret domi,vai tad iedzīvotāju viedoklis nav svarīgs?Labāk,lai darbojas normāla ēstuve,nekā,kad dod vecus produktus kā to darīja Vizulis.Tiešām nezinu,kā viņš tika sveikā no parbaudēm!

pirms 6 gadiem, 2013.04.21 20:05

darbiniece

Pret Vizuli vajadzētu paņemt liecības no bijušajiem darbiniekiem,par kuriem viņš nemaksāja nodokli,un ,kas dēļ viņa tagat saņem nelielu pensiju,jo stāžā tas neuzrādījās....

pirms 6 gadiem, 2013.04.21 19:57

draugs

jā galvenais mums taču cilvēks, vai ne tā priekšniec?

pirms 6 gadiem, 2013.04.18 19:24

Cik ilgi reizi par visām reizēm var te tiesāties?

pirms 6 gadiem, 2013.04.17 12:50

Priekules novadā