Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Administratīvā apgabaltiesa izskata SIA "Vizulis" un Priekules domes strīdu 6

Otrdien Administratīvā apgabaltiesa apelācijas kārtībā skatīja administratīvo lietu, kas ierosināta pēc SIA "Vizulis" pieteikuma par Priekules pilsētas domes 2009. gada 4. jūnija sēdes lēmuma atcelšanu un materiālo zaudējumu un personiskā kaitējuma atlīdzināšanu.

Apstrīdētais lēmums ir par virtuves ar palīgtelpām iznomāšanu skolēnu, kā arī apmeklētāju ēdināšanas organizēšanai Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē – izvērtējot pretendentus, dome nolēma līgumu slēgt ar SIA "Priekules Zviedru vārti".

Iepriekš administratīvā rajona tiesa apmierināja SIA "Vizulis" prasību daļēji, atzīstot domes lēmumu par prettiesisku un uzdot pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju. Šo spriedumu apgabaltiesā pārsūdzēja abas puses, jo SIA "Vizulis" prasīja kompensāciju vairāk nekā 30 tūkstošu latu apmērā.

Lietas izskatīšana tika pabeigta, un apgabaltiesas spriedums būs zināms 29. janvārī pēc pulksten 16.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Tiesiskums

Tā kā administratīvā rajona tiesa apmierināja SIA "Vizulis" prasību daļēji, atzīstot domes lēmumu par prettiesisku un uzdot pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju, tad šo kompensāciju vajadzētu atmaksāt solidāri tiem deputātiem, kas pieņēma šādu prettiesisku lēmumu. Kāpēc tas būtu jādara no nodokļu maksātāju naudas?

pirms 6 gadiem, 2013.01.10 09:59

albrtam

Kā tu to gatavojies izdarīt?..neesi pillā?

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 17:56

Albertam

Bet sodu jau maksās no mūsu, no nodokļu maksātāju naudas...

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 14:05

alberts

Vizulim ir taisnība, malacis, vienreiz radies cilvēks, kas šos domes korumpētos locekļus būs iedzinis stūrī, kā izsalkušus vilkus.

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 13:21

Priekules novadā