Piejūras slimnīca Liepājā pērn strādājusi ar 4415 eiro peļņu

Valsts SIA "Piejūras slimnīca" Liepājā 2018.gadā strādājusi ar 4415 eiro peļņu, aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

Pērn gūtā peļņa bijusi par 79% lielāka nekā 2016.gadā, kad Piejūras slimnīca nopelnīja 2470 eiro. Savukārt slimnīcas apgrozījums pieaudzis par 8% - no 3,186 miljoniem eiro 2016.gadā līdz 3,455 miljoniem eiro pērn.

Dalībnieku sapulcē šonedēļ apstiprināts 2017.gada pārskats, secinot, ka slimnīcas darbība pērn bijusi sekmīga. Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Aigars Puks lūdza kapitāla daļu turētāju - Veselības ministriju (VM) - pērn gūto peļņu atstāt slimnīcas rīcībā un novirzīt to tehniskā nodrošinājuma uzlabošanai, ņemot vērā to, ka esošās medicīnas iekārtas ir morāli un fiziski novecojušas. VM valsts sekretārs Aivars Lapiņš sniegs priekšlikumu Finanšu ministrijai (FM) un Pārresoru koordinācijas centram peļņu neizmaksāt dividendēs, bet gan novirzīt slimnīcas tehniskā nodrošinājuma uzlabošanai, lai nodrošinātu nepārtrauktu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu.

Pēc dalībnieku sapulces VM pārstāvji iepazinās ar Piejūras slimnīcas Psihiatrijas klīnikas nodaļām, pārrunāja jautājumus par Onkoloģiskās klīnikas nākotnē sniedzamajiem pakalpojumiem, kā arī vērtēja nepieciešamību investēt slimnīcas teritorijas labiekārtošanā. Kā atzina slimnīcas valdes priekšsēdētājs, pārrunas noritējušas veiksmīgi, apstiprinot ministrijas pārstāvju vēlmi izprast slimnīcas vajadzības.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Piejūras slimnīca" izveidota 2005.gada 29.augustā, apvienojot Liepājas onkoloģisko slimnīcu un Liepājas psihoneiroloģisko slimnīcu. Piejūras slimnīca ir kapitālsabiedrība, kurā valsts kapitāldaļu turētāja ir VM.

Piejūras slimnīca ir sertificēta ārstniecības iestāde, kas sniedz specializētu ambulatoro un stacionāro palīdzību onkoloģijā, hematoloģijā un psihiatrijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas